Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,211 İzlenme
Tavşan Peter
6.6 IMDB Puanı

Tavşan Peter

(Peter Rabbit)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 35dk
Yönetmen
Senaryo Will Gluck, Rob Lieber, Beatrix Potter
2018 yılında vizyona giren Peter Rabbit izle ya da Tavşan Peter izle filmi, Will Gluck yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan ve Will Gluck ve Rob Lieber isimlerinin birlikte yazdığı senaryodan yaratılan komedi filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Tavşan Rabbit izle filminin karakter seslendirmelerini ise James Corden, Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill, Daisy Ridley, Elizabeth Debicki, Margot Robbie isimleri seslendirmektedir. Tavşan Peter türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Tavşan Peter’ın Bay Jeremy Fisher, Pigling Bland, ve Bayan Tiggy-Winkle dahil olmak üzere ormandaki tüm arkadaşlarıyla etkileşime girdiği ve aynı zamanda kaçtığı tarlalarda koşuşturmasıyla başlıyor. Tavşan Peter, Bay McGregor'un bahçesine gitmeye hazırlanırken ailesine, kuzeni Benjamin Bunny ve Peter'ın üçüz kız kardeşleri Flopsy, Mopsy ve Cotton-Tail'e eşlik eder.

Tavşanlar bahçeye girerler ve adam tavşanları görüp onlara şiddetle dokunmaya çalışmadan önce McGregor'un sebzelerinden bazılarını çalarlar. Ancak Komşusu ve hayvan sever bir ressam olan Bea tarafından kurtarılırlar. Bea tavşanları evine getirir ve onlara böğürtlenli su verir ve anneleri de gittiği için tavşanlara Bea bakar. Tavşan Peter ise babasına ait olan ceketini bahçede unuttuğu için McGregor'un bahçesine geri döner. Ancak McGregor Peter'ı tuzağa düşürür ve onu öldürmeye hazırlanırken kalp krizi geçirerek ölür. McGregor’un cesedi ambulansla götürüldükten sonra Peter tüm hayvanları McGregor'un evine davet eder, çünkü ev boş olduğu için istediklerini yiyip içebilirler.

Tavşan Peter altyazılı izle filminde daha sonra McGregor'un büyük yeğeni Thomas bir oyuncak mağazasında çalışmaktadır ve burada her şeyin mükemmel olduğundan emin bir şekilde terfi bekler. Bay McGregor'un öldüğünü ve evinin büyük bir amcası olduğunu bile bilmeyen Thomas'a amcasının öldüğünü bildiren mağazanın genel müdürüyle konuşmak için çağrılır. Müdür ise başka bir çalışanı terfi ettirdiğini söyler ve bu sırada Thomas sinir krizi geçirerek mağazayı birbirine katar. Daha sonra evin yenilenebileceğini ve tekrar satılabileceğini öğrenir ve bu yüzden evi satmayı ve daha çalıştığı mağazaya rakip olacak kendi oyuncak mağazasını kurmayı planlar. Evi bulmak için kırsala bir taksiye biner. Ancak hayvanlar McGregor’un evinde bir parti halindedir ve Thomas gelmeden önce büyük bir karmaşa yaratırlar. Thomas içeri girip ortalığı görünce herkes kaçar ve saklanır.

Peter Rabbit izle filminde sabah olduğunda Thomas evi temizlemeye başlar. Daha sonra bahçeye açılan bir açıklığı kapatmaya başlar, bu Peter'ı dehşete düşürür. Bea kendini tanıtmak için yürür ve Thomas'a tavşanların serbestçe dolaşabilmesi için kapıyı açık bırakmasında ısrar eder. Ayrıca ona kuş gözlemciliği için hediye olarak bir çift dürbün verir. Thomas ise kapıdan uzaklaşıp kapıyı tamamen kapatana kadar onunla aynı fikirdedir. Peter, bahçeye girmenin bir yolunu bulurken Benjamin'i de davet eder. Ancak Thomas onları fark eder ve yakalamaya çalışır. En sonunda Benjamin'i yakalar ve bir çantaya koyar. Peter ise kız kardeşleriyle birlikte Benjamin'i kurtarmak için kamyonuna gizlice girer ve sonrasında onu kurtarmayı başarırlar..

Daha sonra Thomas yanlışlıkla onları nehre düşürür ve haşere sorununu çözmek için kasabaya gider. Gerekli malzemeleri aldıktan sonra mağazadan çıkarken neredeyse bir çifte çarpar. Tavşanlar ise kamyona geri dönmeyi başarırlar ve Peter kıskançlıkla Bea'nin Thomas'a düşkün gibi göründüğünü fark eder. Tavşan Peter izle filminde Thomas ve Bea birlikte daha fazla zaman geçirir, bu da Peter'ı üzer çünkü Bea'yı her zaman bir anne figürü olarak görür. Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Peter Rabbit 1 izle ya da Tavşan Peter 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1