Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
281 İzlenme
Pixie
5.8 IMDB Puanı

Pixie

(Pixie)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Confit Productions
  • Film Süresi 1sa 33dk
Senaryo Preston Thompson
2020 yılında vizyona giren Pixie izle filmi Barnaby Thompson yönetmenliğinde ve Preston Thompson senaristliğini beyaz perdeye aktarılan İngiltere yapımı komedi, suç ve gerilim filmleri türünde olan bir yapımdır. Pixie full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Olivia Cooke, Ben Hardy, Daryl McCormack, Colm Meaney, Alec Baldwin gibi oyuncular yer almaktadır. Pixie isimli genç kız, tamamen suça bulaşmış bir ortamda güçlü kalmayı başarmış zeki bir kız olarak çevresine liderlik etmektedir.

Pixie Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İrlanda'da yaşayan Pixie'nin annesinin mezarını ziyaret ettiği sırada ölümünün intikamını almaktan ve uzak bir yere taşınmaktan bahseder. Diğer tarafta ise bir kilisenin önünde bekleyen iki serseri Colin ve Fergus ikilisinden Colin, sevgilisinin Tyrone adındaki bir adam yüzünden ondan nasıl ayrıldığını Fergus’a anlatmaktadır. Birkaç dakika sonra kilisenin içine girerler ve silah zoruyla kiliseden bir çanta uyuşturucu çalarlar.

Pixie full izle filminde daha sonra Pixie, San Francisco'ya gitmek için havaalanında bekler. Colin ve Fergus ise Colin'in Fergus'un pasaportunu gördükten sonra gerçek adının Tyrone olduğunu öğrenir ve soygundan vazgeçer. Pixie'nin Colin'in bahsettiği kız olduğu ve Fergus'un ise Pixie’nin yeni sevgilisi olduğu ortaya çıkar. Öfke ve kıskançlık krizine giren Colin, Fergus'u kafasından vurur ve uyuşturucuyla birlikte kaçar. Bu arada Pixie, Fergus havaalanına gelmeyince eve geri döner. Başka bir yerde, bir barda iki aptal arkadaş Frank ve Harland, Pixie'yi görürler ve onun hakkında konuşmaya başlarlar.

Görünüşe göre Pixie, baştan çıkarıcı olarak biraz nam salmış bir kızdır. Frank, Pixie ile tanışmak için bir hamle yaparak onunla takılmak istediğini söyler. Aynı gece, bu ikili Pixie’nin evinin önüne gider ve Harland dışarıda beklerken Frank içeri girer. Ancak bir süre sonra Harland, elinde silahla Pixie'nin evine doğru gelen Colin'i fark eder ve panik yaparken ne yapacağını bilemez ve Colin'i arabayla ezer.

Frank ve Harland ikilisi daha sonra Colin’in cesedini bagaja koyarlarken uyuşturucuları bulurlar ve satmaya karar verirler. Pixie çok geçmeden Fergus'un başına gelenleri öğrenir ve kayıp uyuşturucuların bu ikilide olduğunu anlar. Daha sonra Frank ve Harland’a giderek uyuşturucuların Peder Hector’a ait olduğunu ve başlarının belada olduğunu söyler. Daha sonra onlara yardım teklif eder ve sakarlıklarla dolu komik bir kovalamaca başlar. Pixie’nin ayrıca annesi kanserken hastaneye kaldırıldığında bir adam tarafından öldürülmüştür. İntikam için annesini katilini ararken, onu öldürenin Jeremy adında bir adam olduğunu ve bu Jeremy’nin aslında Colin olduğunu öğrenir.

Harland ise Colin’i ezdikten sonra öldürmeyi başaramamıştır ancak Pixie Colin’i ilk gördüğü yerde öldürür. 2020 yapımı komedi ve suç filmi olan Pixie izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.