Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
5,242 İzlenme
Shiddat
8.0 IMDB Puanı

Shiddat

(Shiddat)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Maddock Films
  • Film Süresi 2sa 26dk
Yönetmen
Senaryo Shridhar Raghavan, Dheeraj Rattan
Hindistan yapımı Shiddat izle filmi 2021 yılında Kunal Deshmukh yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Hint yapımı dram ve romantik filmler türünde olan Shiddat full izle filminin senaryosu ise Shridhar Raghavan ve Dheeraj Rattan tarafından yazılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sunny Kaushal, Radhika Madan, Mohit Raina, Diana Penty gibi isimler yer almaktadır. Hint filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Shiddat izle filminin konusu ise şöyle, bir partide ortalığı dağıttıktan sonra nezarete atılan Jaggi daha sonra ülkeden kaçıp İngiltere’ye gitmek isterken yakalanarak Gautam’ın çalıştığı büyükelçiliğe götürülür. Gautam’ın tarzına göre konuşmasını kız arkadaşı ile acil olarak görüşmesi gerektiği konusunu anlatır.

Shiddat altyazılı izle filminde daha sonra sahne 3 ay öncesinde yaşananlara döner, Jaggi bir hokey takımındadır ve yüzücü olan Kartika ile tanıştıktan kısa bir süre sonra birlikte vakit geçirerek kendi sporlarını birbirlerine öğretmeye çalışırlar. İkilinin o gece sevişmesinden sonra Kartika başka biriyle evleneceğini söyleyince Jaggi duruma çok bozulur ve oraya gelmeden önce moralinin çok bozuk olduğunu ve rahatlamak istediği cevabını alır. Daha sonra Jaggi’den gerçekten hoşlandığını söyleyen Kartika, eğer 3 ay içinde Londra’ya gelirse düğünü iptal edip onunla birlikte olacağını söyler. Ancak Jaggi’nin hayalleri vize başvurularının reddedilmesiyle yıkılır ve çareyi yasa dışı yollardan İngiltere’ye gitmekte bulur.

Gautam ise hikaye her ne kadar hoşuna gitse de kendisinin görevinin bu olmadığını ve görevini yapan bir memur olduğunu söyler. Daha sonra Ira ile Gautam, Ira’nın kaçak bir göçmen çocuğu ifşa etmesinden sonra ayrılmışlardır. Jaggi’nin Hindistan’a sınır dışı edilme prosedürleri başlar ancak Jaggi kaçarken yaralanır ve tekrar yakalanır. Daha sonra eksik evraklar yüzünden Jaggi’nin uçağı kaçar ve mecburen Gautam onu iki gün yanında tutmak zorunda kalır. Zorunlu olarak da olsa ikili bu iki günü eğlenerek geçirir. Jaggi 3 ay aradan sonra Kartika’yı arar ve onun Fransa’da olduğunu öğrenir ve telefonun şarjı bitince tekrar konuşamaz ve şaka yaptığını düşünür. Bu arada Jaggi, Guatam’a Ira ile tekrar bir araya gelmeleri konusunda tavsiyelerde bulunur ve onu tekrar aramasını sağlar. Ancak buluştuklarında Ira boşanma evraklarını verir ve Gautam öfkeli bir şekilde imzalar.

Eve dönüş yolunda ise Jaggi, yüzerek denizi geçmek istediğini söyleyince Guatam onu bir havuza götürür ve sürekli yüzmesini isteyerek denizde yüzerek kaçmaya çalışmanın intihar olacağını anlamasını ister. Bir gün sonra Jaggi gizlice Ira’yı arar ancak Guatam’ı geri aradığında arayanın kendisi olmadığını söyler ve çift yeniden bir araya gelince Jaggi’nin ortada olmadığını ve bir mektup bıraktığını fark ederler. Jaggi ise denizi yüzerek geçip kaçmanın derdindedir. Ancak bir süre sonra yorulur ve geri dönmeye başlar. Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken romantik filmlerden biri olan Shiddat izle filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.