Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
924 İzlenme
Ted K
6.1 IMDB Puanı

Ted K

(Ted K)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Heathen Films
  • Film Süresi 2sa
Yönetmen
Senaryo Tony Stone, Gaddy Davis, John Rosenthal
2021 yılında vizyona giren Ted K izle filmi, Tony Stone tarafından yönetmenliği yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Tony Stone, Gaddy Davis, John Rosenthal isimleri tarafından kaleme alınan Ted K full izle filmi suç ve dram filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir. Unabomber olarak bilinen Ted Kaczynski isimli bir suçlunun gerçek hikayesini ve tutuklanmasına yol açan olayları anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Sharlto Copley, Drew Powell, Christian Calloway gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken gerçek hikayeden uyarlanan filmler arasında yer alan Ted K Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ted Kaczynski'nin Unabomber olarak tutuklanmasına kadar geçen yıllarda Montana dağlarında basit bir hayat yaşamaktadır. Bir süre sonra Ted K modern toplumu ve onun teknolojiye olan inancını küçümseyen eski bir üniversite profesörü ise tanışır. Yerel sabotaj eylemleriyle başlayan süreç, ölümcül bomba saldırılarıyla sona erer. Ted K, dışarıda Unabomber olarak bilinmektedir ve Ted Kaczynski'nin günlüklerine ve yazılarına dayanan Tony Stone'un filmi, Amerika'nın en karmaşık ve eksantrik katillerinden birinin hayatına sürekli değişen gerçek bir suç yolculuğunu anlatmaktadır.

Başrolünde Sharlto Copley'in yer aldığı, hem kendisini rahatsız eden kaçınılmaz teknolojik toplumun hem de kendi iç şeytanlarının güçlerine öfkelenen bu benzersiz yabancının karmaşıklığını tasvir eden bir güç gösterisi bir filmdir. Ted K izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve reklamsız olarak keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.