Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
5,797 İzlenme
Teksas Katliamı
6.5 IMDB Puanı

Teksas Katliamı

(Texas Chainsaw Massacre)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 21dk
Senaryo Chris Devlin, Fede Alvarez, Rodo Sayagues Mendez
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Texas Chainsaw Massacre izle ya da Türkçe adıyla Teksas Katliamı izle filmi, yönetmenliğini David Blue Garcia’nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Fede Álvarez, Rodo Sayagues, Chris Thomas Devlin isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınan Teksas Katliamı full izle filmi suç, gerilim ve korku filmleri türünde yer almaktadır. 1974 yılında yayınlanan The Texas Chain Saw Massacre'ın devamı olan 2022 Teksas Katliamı izle filmi, serinin dokuzuncu filmi olma özelliğini taşımaktadır.

Teksas Katliamı Türkçe Dublaj izle filmi, seri katil Leatherface'in bir grup iş adamını hedef almasından sonra hayatta kalan bir intikamcının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarah Yarkin, Elsie Fisher, Mark Burnham, Jacob Latimore, Moe Dunford, Olwen Fouéré, Alice Krige, Jessica Allain, Nell Hudson gibi oyuncular yer almaktadır. Netflix’in serinin devam filmi olarak çektiği Teksas Katliamı izle filminin konusuna gelirsek, 50 yıl saklanmayı başaran Leatherface, Teksas’ın dikkatle korunan uzak bir kasabasına, bir grup idealist arkadaşı korkutmak için geri döner.

The Texas Chainsaw Massacre filmleri serisinin devamı olan ve ilk filmdeki olaylardan 47 yıl sonra gerçekleşen filmde Ruth, küçük kız kardeşini şehirde yalnız bırakma korkusuyla peşinde takan ve bir iş gezisine Teksas'a giden 25 yaşındaki San Francisco'lu bir girişimcidir. Küçük kız kardeş Lila, tekerlekli sandalyeye bağlı amatör bir fotoğrafçıdır. Melody, girişimci arkadaşları ve kız kardeşi Lila, bölgeyi yenileme umuduyla Teksas'ın küçük Harlow kasabasına gelir ancak kasabaya gelmeleriyle birlikte, yeni gelenleri katletmeye başlayan seri katil Leatherface ortaya çıkar.

Leatherface'in ortaya çıkmasıyla birlikte, 1973'teki olaylardan sonra kurtulan tek kişi, Sally Hardesty, Leatherface’i yakalamak için ortaya çıkar. Grup, 60 yaşındaki Leatherface'e karşı hayatları için savaşmak zorunda kalırlar. 2022 yılında Netflix’te gösterime giren Texas Chainsaw Massacre izle yada bildiğimiz adıyla Teksas Katliamı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, keyifle sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Teksas Katliamı izle.