Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,298 İzlenme
The Aviator
7.5 IMDB Puanı

The Aviator

(Göklerin Hakimi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Forward Pass
  • Film Süresi 2sa 50dk
2004 yılında vizyona giren The Aviator izle ya da Göklerin Hakimi izle filmi, yönetmenliği, Martin Scorsese tarafından yapılan ABD ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu John Logan tarafından kaleme alınan The Aviator full izle filmi, biyografi ve tarihi filmler türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Kate Beckinsale, Ian Holm, John C. Reilly, Alec Baldwin, Jude Law, Gwen Stefani, Kelli Garner, Matt Ross, Willem Dafoe, Alan Alda, Edward Herrmann gibi oyuncular rol almaktadır.

The Aviator izle ya da Göklerin Hakimi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Howard Hughes, çektiği filmler ve üstlendiği yapımcılıklarla 1920'lerin sonundan 1940'ların ortasına kadar, döneminin en önemli sinemacılarından biri olarak kabul edilmektedir. Ancak Hughes için en az sinema kadar önemli olan bir başka tutkusu ise bulutların üzerinde uçabilmekdir. Ergenlikten yeni çıkmış Hughes, babasının matkap ucu fabrikasından kalan mirasını, Birinci Dünya Savaşı'nda savaşan uçakları konu alan "Cehennem Melekleri" adında bir film çekmek için kullanmak gibi çılgın bir karar alan Hughes, benzeri olmayan bir film yapmak üzere yola çıkar ve bu yol ona büyük bir şöhreti de beraberinde getirir.

Kesinlikle izlemeniz gereken en iyi filmlerden biri olan The Aviator izle ya da diğer adıyla Göklerin Hakimi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.