Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,716 İzlenme
The Desperate Hour
4.5 IMDB Puanı

The Desperate Hour

(Lakewood)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Boies Schiller Entertainment
  • Film Süresi 1sa 24dk
Yönetmen
Senaryo Chris Sparling
2022 yılında vizyona giren The Desperate Hour izle filmi, yönetmenliğini Phillip Noyce’un yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Chris Sparling tarafından kaleme alınan The Desperate Hour (Lakewood) izle filmi, gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Bir saldırı olayı nedeniyle yaşadığı kasabanın kilit altına alınmasının ardından umutsuzca çocuğunu kurtarmak için yarışan bir kadının hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Naomi Watts, Colton Gobbo, Andrew Chown, Sierra Maltby gibi oyuncular yer almaktadır.

The Desperate Hour Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kocasını kaybetmenin yasını tutan bir anne, küçük bir kasabada oğluyla birlikte yaşamaktadır. Ormanda koşu yaptığı sırada oğlunun okulunda bir silahlı saldırı meydana geldiğini öğrenir ve kasabada bir anda kaos hakim olur. Film, Amy Carr'ın yakın zamanda kocasını kaybetmesiyle başlıyor. İlkokulda bir kızı Emily ve genç oğlu Noah vardır. Bir sabah, işten izin almaya karar verir ve kızını okula gönderir. Ardından okul havasında olmadığı belli olan oğlunu yataktan kaldıramayınca koşu yapmaya karar verir. Uzun bir yol kat ettikten sonra evinden 5 mil uzaklaşmıştır. Yerel polisten telefonuna, devam eden bir olay nedeniyle kasabadaki tüm okulların kilitlendiğini söyleyen bir uyarı alır.

Bir süre sonra The Desperate Hour altyazılı izle filminde, ateş edildiğini ve bir nişancının bazı öğrencileri rehin aldığını oğlu Noah'ın okulu olduğunu öğrenir. Ardından gergin ve korkmuş bir halde olan Amy, Noah'ın şu anki durumunu öğrenmek için aramalar yapar ve oğluna mümkün olduğunca çabuk ulaşmaya çalışır. The Desperate Hour izle ya da diğer adıyla Lakewood izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.