Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
4,821 İzlenme
The Loft
6.3 IMDB Puanı

The Loft

(Daire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Open Road Films, De Vijver Media
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Bart De Pauw, Wesley Strick
The Loft izle ya da türkçe adıyla Daire izle filmi, 2014 yılında vizyona giren ABD ve Belçika ortak yapımı bir filmdir. Yönetmenliğini Erik Van Looy’un yaptığı The Loft hd izle filmi gizem ve romantik filmler türünde yer alan bir erotik gerilim filmidir. Senaryosu Bart de Pauw ve Wesley Strick tarafından kaleme alınan Daire full izle filmi, 2008 yılında yine Erik Van Looy’un yönettiği Loft (Çatı Katı) izle filminin yeniden çevrimidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller, Matthias Schoenaerts gibi oyuncular rol almaktadır.

The Loft Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, beş evli adam, şehirde gizli işleri yürütebilecekleri bir çatı katını gizlice paylaşırlar. Ancak fantezi bir kabusa dönüşür, çatı katında bir kadının cesedini keşfettiklerinde gruptan birinin dahil olması gerekir. Mimar Vincent Stevens; psikiyatrist Chris Vanowen; emlakçılar Luke Seacord ve Marty Landry; ve Chris'in üvey kardeşi Philip Trauner evli ve en iyi arkadaşlardır. Vincent yepyeni bir bina tasarlar ve kendisinin ve arkadaşlarının harika çatı katı çatı katlarından birini paylaşmalarını önerir. Bu, kredi kartlarında görünen otel ücretlerinden endişe duymadan diğer kadınlarla bağlantı kurmalarını sağlayacaktır. Çatı katındaki yatağa kelepçelenmiş güzel bir kadının cesedini keşfettiklerinde, kimin sorumlu olduğu konusunda tartışırlar ve arkadaşlıklarını etkileyen sırlar açığa çıkar.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan The Loft (Daire) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Loft izle, The Loft izle, Loft Türkçe Dublaj izle, Loft Altyazılı izle, The Loft full izle, The Loft hd izle.