Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,744 İzlenme
The Novice
7.5 IMDB Puanı

The Novice

(Acemi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Picture Movers Anonymous
  • Film Süresi 1sa 34dk
2021 yapımı The Novice izle filmi, Lauren Hadaway yönetmenliğinde vizyona giren ve senaryosunda da Hadaway’in imzası bulunan ABD yapımı gerilim filmleri türünde yer alan bir filmdir. Kürek takımına girerek başarılı olmayı kafasına koyan bir kızın hikayesinin anlatıldığı The Novice full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Isabelle Fuhrman, Amy Forsyth, Dilone, Jonathan Cherry, Kate Drummond, Charlotte Ubben gibi oyuncular yer almaktadır.

Oldukça dikkat çekici bir senaryoya sahip olan The Novice Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Alex Dall isimli genç kız, üniversitenin kürek takımına girmeye ve başarılı olmaya kararlı bir öğrencidir. Dall her ne kadar su konusunda yetenekli olsa da, acemi olduğu için diğerlerine karşı yine de üstünlük kurmaya çalışır ve bunu bir strateji olarak benimser. Dall’ın zayıf derslerinden biri olan Fizik konusunda daha fazla çalışmasına da engel olmasa da, kürek çekmeyi kafasına takmayıp ders notlarını yükseltmeye çalışır.

The Novice izle filminde Dall'in örnek aldığı ve kendinde eksik gördüğü her şeye sahip olduğunu düşündüğü bir asistan öğretmen olan Dani ile burada tanışır ve ikili birbirleriyle iyi geçinmeye başlarlar. Dall kürek konusunda kendini geliştirmeye devam ederken notları da tam aksine kötüye gitmektedir ancak Dall çalışmayı hiçbir zaman bırakmaz. Bu sırada Dani ile yakınlaşmaya devam eder. Sosyal hayat konusunda da başarısız olan Dall’ın tek arkadaşı ise kürek takımındaki Jamie’dir. Ancak her ne kadar arkadaş olsalar bile onu kürek takımında geçmeyi kafasına koymuştur.

Ayrıca Dall’ın benimsediği felsefe ise hayattaki en büyük ödülleri hak edenlerin, en çok çalışan kişiler olduğuna, mutlaka en doğal yeteneklere sahip, en zeki veya en iyi kişiliğe sahip olanlar olmadığına inanır ve bu yüzden fizik derslerinde kendini zorlamaya devam ederek düşük notlarla mücadele etmesine rağmen ana dalını değiştirmez.

The Novice bir spor filmi olmasına rağmen içinde dram ve psikolojik gerilim yaşanan durumların olduğu ve direkt başarısızlığa doğru yönelen ve beraberinde gelen acıyı göğüsleyen genç bir kadının korkunç hikayesidir. 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek olan Acemi - The Novice izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi filmler dileriz.