Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
8,673 İzlenme
Letchik
6.4 IMDB Puanı

Letchik

(The Pilot: A Battle for Survival)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Interfest
  • Film Süresi 1sa 45dk
Senaryo Sergej Ashkenazy, Renat Davletyarov, Alexey Timoshkin
2021 yılında vizyona giren Letchik izle ya da diğer adıyla The Pilot: A Battle for Survival izle filmi, yönetmenliğini Renat Davletyarov ve Cindy Robinson’un yaptığı Rusya yapımı bir filmdir. Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan Letchik izle filminin senaryosu ise Sergey Ashkenazi, Renat Davletyarov ve Alexey Timoshkin isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Letchik filmi tarih ve dram filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir.

Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın diğer kahramanları gibi benzer koşullarda savaşan ve iki bacağını da kaybetmesine rağmen yine de savaşmaya devam eden Rus pilot Nikolai Komlev’in hikayesini anlatmaktadır. filmin oyuncu kadrosunda ise Daniel Brach, Michael Ihnow, Pyotr Fyodorov, Maksim Emelyanov gibi oyuncular yer almaktadır.

Savaş filmleri ve gerçek hikayeden uyarlanan filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Letchik izle filminin konusuna gelirsek, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın başlangıcında geçen film, bir Alman tank birliğini yenen ancak uçağı düşürülen pilot Nikolai Komlev'i anlatmaktadır. Nikolai uçağını bir ormana indirmeyi başarır, ancak sonrasında çıkan sorunların daha başlangıç olduğunu fark eder. 1941 yılında Kuzeybatı Cephesinde bir Alman tank grubu Moskova'ya doğru ilerlemektedir. Almanların ilerlemesini durdurma görevi sırasında Nikolai Komlev'in uçağı vurulur ve Komlev, uçağını bir ormanlık alana indirmeyi başarır.

Komlev’in karşısında ise şiddetli fiziksel ve zihinsel dayanıklılık için amansız bir mücadele vardır. Açlık ve aşırı soğuk, kurt sürüleri ve Nazi askerlerinden kaçtıktan sonra, yaralı bir şekilde sonunda güvenli bölgeye dönmeyi başarır. Ancak artık başka bir zorluğa karşı mücadele etmek zorunda kalır. Rus yapımı The Pilot A Battle for Survival izle ya da diğer adıyla Letchik izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.