Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
537 İzlenme
Ufuk Çizgisi
4.7 IMDB Puanı

Ufuk Çizgisi

(Horizon Line)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi SF Studios Production AB
  • Film Süresi 1sa 32dk
Senaryo Josh Campbell, Matthew Stuecken
Başrollerinde Alexander Dreymon, Allison Williams ve Keith David'in oynadığı Horizon Line izle ya da Türkçe adıyla Ufuk Çizgisi izle filmi Mikael Marcimain yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona girmiştir. Gerilim filmleri kategorisindeki Horizon Line izle filmininin konusu ise şöyle devam ediyor, Sara erkek arkadaşıyla birlikte bir bardan eve gitmek üzere hazırlandığı sırada arkadaşı ona bir içki daha teklif eder. Bir yıl sonra Sara Londra'da bir arkadaşının düğününe gitmek için taksiye binerek havaalanına gider. Mauritius'ta olan düğünde eski erkek arkadaşı Jackson ile karşılaşan Sara onla takılırken düğün yerine giden son vapuru kaçırır. Daha sonra JAckson’ın da aynı düğüne gidceğini öğrenince şaşırır. Uçakta Jackson uyurken Wyman onu kokpite davet eder. Uçuş devam ettiği sırada Wayman kalp krizi geçirir ve ölür. Uçak ise serbest düşüşte yere doğru çakılmak üzeredir. Bu hengameden sonra kendilerine gelen Sara ve Jackson kokpitte uçağı uçurabilmek için uğraşırlar.

Heyecan ve aksiyon dolu dakikaların yaşandığı Ufuk Çizgisi izle filminde Sara en sonunda telsizle Samuel adında biriyle iletişim kurmayı başarır ve onun talimatlarını takip ederek güvenli bir şekilde yere indirmenin planını yaparlar. Ancak gökyüzünde işler istendiği gibi gitmez ve bir fırtınanın içinden geçmek zorunda kalırlar. Fırtınadan sağ salim kurtulmayı başaran bu acemi pilot olmayan pilotlar bu kez de yakıtın azalması ile daha tehlikeli bir olaya doğru sürüklenir. Daha sonra yakıt tasarrufu sağlamak için Wyman dahil olmak üzere uçakta ne varsa aşağı atarlar. Sara, ekstra yakıt olarak kullanabilecekleri birkaç şişe rom fark eder ve pencereden dışarı çıkarak uçağa manuel olarak yakıt ikmali yapar.

Daha sonra tekrar Samuel ile iletişim kurmaya çalışırlar fakat başarılı olamazlar. Uçağın yakıtı bittiğinde küçük bir ada görürler ve gökyüzünde süzülen uçağı adaya yönlendirmeye çalışırlar. Uçak denize düşer ve takla atar. Sara, batık uçağın kanadında mahsur kalan Jackson'ı kurtarır ve ikisi de zar zor kaçar ve adaya doğru yüzer. Adaya ulaştıklarında ise bu kara parçasının gelgit yükseldikçe sular altında kalacak bir kumsal olduğunu keşfederler. Jackson öleceğinden emin olduğunu düşünerek Sara'ya can yeleğini verir. Sara bu teklifi reddeder. Jackson, Sara'ya olan aşkını itiraf ettiği sırada radyo yayınlarını duyan bir balıkçı teknesi onları kurtarmak için gelir. Horizon Line izle ya da Ufuk Çizgisi izle filmini Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj dil seçeneği ile kesintisiz olarak sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.