Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
15,299 İzlenme
Umudunu Kaybetme
8.0 IMDB Puanı

Umudunu Kaybetme

(The Pursuit of Happyness)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
The Pursuit of Happyness izle ya da Türkçe adıyla Umudunu Kaybetme izle filmi Gabriele Muccino yönetmenliğinde 2006 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Steven Conrad’a ait olan Umudunu Kaybetme türkçe dublaj izle filmini 1 Oscar adaylığı, 21 adaylık ve toplamda 12 ödül ile önemli bir başarıya imza atan Biyografi ve Dram filmleri türünde olan oldukça başarılı bir filmdir. ABD yapımı Umudunu Kaybetme izle filminin oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Jaden Smith, Thandiwe Newton, Brian Howe, James Karen isimleri yer almaktadır.

Umudunu Kaybetme Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Chris Gardner isimli pazarlamacı hastanelere ve kliniklere giderek medikal bir ürün olan kemik tarayıcı cihazları satmaya çalışmaktadır. Ancak bu sektördeki başarısızlığı maddi sıkıntılar yüzünden karısının onu terk etmesine neden olur. Bir gün Chris yine bir satış yapmaya çalıştığı sırada Jay Twistle ile tanışır ve Jay ona bir rubik küp vererek çözmesini ister. Daha sonra kira borçlarını ödeyebilmek için ev sahibinin evini boyamak dahil bazı işler yapar. Jay ile bir kaç görüşmesinden sonra onun ilgisini çekmeyi başarır ve stajyer borsacı olarak o şirkette işe başlar. Ancak ücretsiz bu staj Linda’yı memnun etmez ve Linda New York’a kız kardeşinin yanına gider.

Bir süre sonra Gardner’ın eski trafik cezaları ve vergi borçlarından ve Linda’nın da onu terk etmesinden sonra oğlu ile birlikte evsiz kalırlar. Arızalanan tarayıcı cihazının bir doktora sattıktan sonra otelde kalacak parayı bulurlar ve daha sonra Gardner, potansiyel müşterilere ulaşabilmek için yeni yöntemler geliştirmeye başlar. Daha sonra Walter Ribbon, Gardner’ı potansiyel müşterilerin olduğu bazı organizasyonlara götürür. İşleri ilerletmeye başlaması ile borsacı lisansı alabilmek için sınava girerek lisansına kavuşur. The Pursuit of Happyness izle Umudunu Kaybetme izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden 4K Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.