Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
10,190 Görüntülenme
Uyarı
5.9 IMDB Puanı

Uyarı

(Caveat)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi HyneSight Films
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Damian Mc Carthy
2020 yılında vizyona giren Caveat izle ya da Türkçe adıyla Uyarı izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Damian Mc Carthy’nin yaptığı İrlanda yapımı bir filmdir. Korku ve filmleri türünde yer alan 2021 Uyarı full izle filmi sessiz bir adada bir evde psikolojik olarak rahatsız bir kadına bakmak için bir işi kabul eden kısmi hafıza kaybından muzdarip bir serserinin hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ben Caplan, Jonathan French, Leila Sykes, Inma Pavon gibi oyuncular rol almaktadır.

Uyarı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, hafızasını kaybeden Isaac, Moe Barrett tarafından, uzak bir adada yaşarken onu riske atan yeğeni Olga'ya bakmak için tutulur. İş, Isaac'in onu evin belirli bölümleriyle sınırlayan bir zincirlenme gerektirmektedir. Olga'nın annesinin kocasını bodruma kilitledikten sonra kaybolduğunu Moe'dan öğrenir. Olga'nın babası ise klostrofobi nedeniyle delirip kendini öldürmüştür. Isaac ise aklı başındayken Olga'nın bir yay ile gezindiğini fark eder. Bu ilginç olaylardan sonra Isaac, Olga'nın annesinin bodrum katında bir duvarın arkasına gizlenmiş cesedini bulur. Olga, Isaac'i Moe'nun gitmesine izin vermeyeceği konusunda uyarır ve Moe'nun kendisine söylediklerini yüzüne vurur. Moe ayrıca kardeşini öldürmeyi planlar, ancak bunu başaramaz.

Daha sonra Caveat izle filminde, Olga'nın babasını bodruma çeken ve onu oraya kilitleyen Isaac'i işe alır. Isaac, Olga'nın annesinin cesedinden anahtarı alarak kurtulur. Olga elektriği keser, ardından Isaac'i öldürmeye çalışır. Isaac bu olaydan sonra hafızasını geri kazanır ve bu da babasının ölümünden sorumlu olmadığını ortaya çıkarır. Isaac tarama alanından kaçmaya çalışır ve Olga'nın annesi tarafından takip edilir. Geçit, bodrum duvarının, cesedini keşfettiği ve hala orada bulduğu kısmına götürür. Dışarı çıkmak için ince duvardan geçmeye çalışırken, cesedin başının biraz değiştiğini fark eder.

Bir süre sonra Moe gelir ve bodrum duvarındaki delikten Isaac'i görür. Olga, Moe'yu yay ile vurur, tekrar yukarı çıkar ve bodrum kapısını kilitler. Aniden Moe, Isaac'i interkomdan duyar ve başka bir tarama alanından kaçarak çoktan evden çıktığını duyurur. Olga'nın annesi duvarı görür ve karanlıkta Moe'yu takip eder. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Caveat izle ya da Uyarı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve reklamsız olarak keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın