Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
1,974 İzlenme
V/H/S/94
5.5 IMDB Puanı

V/H/S/94

(V/H/S/94)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bloody Disgusting
  • Film Süresi 1sa 40dk
Senaryo Simon Barrett, Jennifer Reeder, Chloe Okuno
En iyi korku filmleri serisi V/H/S filmleri serisinin dördüncü filmi olan V/H/S/94 izle 2021 yılında Simon Barrett, Steven Kostanski ve Chloe Okuno yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu filmin yönetmenliğini yapan isimleri ve onlara ek olarak Jennifer Reeder tarafından kaleme alınmıştır. Diğer filmlerde olduğu gibi VHS kasetleri ve görüntüleri ile çekilmiş olan filmde bir özel harekat polisinin VHS kasetlerinden oluşan bir koleksiyon bulması ile başlıyor. V/H/S/94 full izle filminin oyuncu kadrosunda Anna Hopkins, Christian Potenza, Brian Paul, Tim Campbell, Gina Phillips gibi isimler yer almaktadır.

Birkaç farklı bölümden oluşan ve her bölümünü farklı bir yönetmenin çektiği V/H/S/94 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, bir SWAT ekibi ihbar üzerine bir tarikata baskın yapmak için girdikleri toplu intiharların yaşandığı bir depoda çok sayıda eski VHS kasetleri bulur. Kasetlerin birinde bir kadın elindeki kimyasal bir maddeyi içine çeker ve başka bir kadın ise gözleri oyulmuş bir şekilde görüntülerde yer alırken arka taraftan sabit bir sesle başka bir kadın geri sayım yapmaktadır. Swat ekibi bu depoda ilerlerken çok sayıda hücre ve bu hücrelerde çeşitli sinyaller gelen bazı televizyon ekranları bulurlar. İlerlemeye devam eden ekip bir süre sonra çok sayıda intihar etmiş insanlarla karşılaşır ancak canlı olan bazı tarikat üyeleri ise ekranlardan yayın yapmaya başlar.

V/H/S/94 Altyazılı izle filmi diğer sahneye geçtiğinde bir muhabir olan Holly ve kameraman Jeff, bir şehir efsanesi haberi yapmaktadırlar. Çekim yaptıkları sırada çamurla kaplanmış bir adam onlara gelir ve Holly onunla röportaj yaparken adam çamur tükürmeye başlayınca ondan kaçarken lağımda yaşayan diğer insanlar tarafından yakalanırlar. Lağımlarda Holly daha önce röportaj yaptığı bir yetkili ile karşılaşır ve ona birşeyler söylediği sırada yarı insan yarı fare olan başka bir yaratık ortaya çıkar. Bir süre sonra kurtarılan Holly çalışmaya devam edince kameramanı Jeff’in kayıp olduğunu fark eder. Ancak iş sırasında sunduğu bir haberde kafası karıştırıp kelimeleri Raatma ile değiştirince diğer spikerinde kafası karışır ve Holly siyah bir sıvı kusarak diğer spikerin ölümüne neden olur. Yayın yapılan oda patlarken Holly ise haberi son olarak Hail Raatma olarak bitirir.

Diğer tarafta ise Swat ekibi ilerlemeye devam etmektedir. Depoda ilerledikçe sonunda kilise benzeri bir odaya gelirler ve dev bir ekranın karşısında parçalanmış mankenlerle dolu olduğunu görürler. Ne olduğunu anlamaya çalışırken birden dev ekranda bir cenaze evinden yayın başlar. Bu evde Hailey isminde bir kadın Andrew isimli adamın cenazesi için görevlidir. Görüntülerde kadının patronu Ronald ve yardımcısı ona bir şeye ihtiyacı olursa her zaman yanında olduklarını söyler. Bir süre sonra tabuttan sesler gelmeye başlayınca Hailey endişelenir ve patronunun asistanını arayarak Andrew’in tabutundan sesler geldiğini ve yaşıyor olabileceğini söyler. Ancak dışarıda fırtınalar kopmaktadır ve elektrikler kesilmeden önce yabancı bir adam gelip bir şeyler söyledikten sonra çekip gider. Sonrasında Sharon isimli arkadaşını arayıp ilanları kontrol etmesini söyleyince Sharon ona Andrew’in bilinmeyen garip cümleler kurduktan sonra bir kilisenin çatısından atlayarak canına kıydığını söyler.

Elektrikler kesildikten sonra Hailey kilisenin kapısının zincirlendiğini ve içerde kapalı kaldığını fark edince kameraların olduğu odaya gidince odanın dağıldığını görür. Bir süre sonra Hailey, Andrew’in ölü bedeni tarafından saldırıya uğrar ancak cesedin bazı parçaları eksiktir. Hailey ona saldırarak cesedin diğer parçalarına ulaşmaya çalışır. Diğer tarafta ise Swat ekibi bulunduğu depodaki çok sayıda ceset bulmaya devam eder ve kaynağı bilinmeyen sesler tarafından tehdit edilince binadan kaçmaya çalışırlar. Ekip kaçmaya çalıştığı sırada tüm ekranlardan bazı görüntüler yayınlanmaya başlar. Son yılların en çok konuşulan korku filmlerinden biri olan V/H/S/94 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum