Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,041 İzlenme
Wander
4.9 IMDB Puanı

Wander

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi WANGO Films
  • Film Süresi 1sa 34dk
2020 yılında vizyona giren Wander 1080p Türkçe Altyazılı izle filmi April Mullen tarafından yönetilen gerilim filmidir. Senaryosu Tim Doiron’a ait olan Wander izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tommy Lee Jones, Aaron Eckhart, Katheryn Winnick, Heather Graham ve Roger Dorman isimleri yer almaktadır. Komplo teorileri temalı filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken bu film ABD yapımı olup çekimleri New Meksika’da yapılmıştır.

Wander türkçe altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, Ailesini trafik kazasında kaybettikten sonra akli dengesini kaybetmiş bir kaç tahtası eksik Arthur Bretnik, komplo teorisyeni ve özel dedektif olarak çalışmaktadır. Bretnik ve Jimmy eskiden komplo teorilerinin tartışıldığı radyo programları düzenledikleri sırada dinleyenlerden biri olan Elena, Wander kasabasında kızının öldürüldüğünü ve cinayetin örtbas edildiğine inandığı için Bretnik’i olayı araştırması için tutar.

İşi kabul eden Bretnik kasabaya geldiğinde Şerif Luis Santiago ile tanışır ve olayı araştırmaya başlar. Ancak henüz kasabaya yeni gelmiş olmasına rağmen takip edildiğini fark eder ve bu kişilerin cinayeti işleyenlerle aynı kişiler olması ihtimali üzerinde ikna olur. Olayı daha çok irdeleyen Bretnik kendisini takip edenlerin peşine düşer ve bu kişilerin boş bir garaja bir ceset taşıdıklarına şahit olur. Garajın içine girmeyi başaran Bretnik burada insanların rehin tutulduğunu ve onlara mikroçip taktıkları sığınak gibi bir yere ulaşır.

Cleats ise Bretnik'i araştırmak için gelir ve Elena ve Zoe'nin isimlerinin aslında kayıp kişiler oldukları ortaya çıkar. Bretnik ve Cleats yüzleşmek için yanlarına gittiğinde Elena’nın saldırısına uğrar ve Elena’nın beyni aniden patlar ve sonucunda onunda mikroçipli olduğunu fark ederler. Bretnik ve Cleats daha sonra böyle bir garajın var olduğunu ispat edip kamuoyuna açıklayabilmek için garajın fotoğraflarını çekmeye giderler. Bretnik ve Cleats garaja girdiği sırada çatışma çıkar ve sonrasında FBI tarafından yakalanırlar. Sorgu sırasında yaşadıklarını tek tek anlatır.

Bretnik ve Cleats garaja girdiklerinde bu mikroçiplerin göçmenleri ve alt sınıfı kontrol etmek için kullanıldığını öğrenmiştir. Ancak iş gittikçe karışık bir hal almaya başlar ve ipin ucu dokunulamayacak insanlara kadar gider. Wander Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.