Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
9,716 İzlenme
War Dogs
7.1 IMDB Puanı

War Dogs

(Vurguncular)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BZ Entertainment
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen
Senaryo Stephen Chin, Todd Phillips, Jason Smilovic
2016 yılında vizyona giren War Dogs izle ya da Türkçe adıyla Vurguncular izle filmi, yönetmenliğini Todd Phillips’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Todd Phillips, Jason Smilovic, Stephen Chin tarafından kaleme alınan War Dogs full izle filmi, suç ve komedi filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir. Gerçek bir hikayeye dayanan Vurguncular hd izle filmi, iki silah tüccarı Efraim Diveroli ve David Packouz ikilisinin yükselişini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jonah Hill, Miles Teller, Steve Lantz, Gregg Weiner, David Packouz, Eddie Jemison, Ana de Armas gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Vurguncular Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, masaj terapisti David Packouz, Miami'de sevgilisi Iz ile birlikte yaşamaktadır. David masör olmanın yanı sıra, huzurevlerinde çarşaf satma girişiminde bulunur, ancak ne yazık ki bu iş onun için karlı bir iş olmaz. Bir gün David, silah ticareti yapan ve özellikle de Irak'ta devam eden savaşta ABD hükümetine silah satan eski arkadaşı Efraim Diveroli ile karşılaşır.

War Dogs Türkçe Dublaj izle filminde David, Iz'in hamile olduğunu öğrenir ve tesadüfen, Efraim ona şirketinde bir iş teklif eder. David gönülsüz olsa da Efraim'in teklifini kabul eder, ancak gerçeği Iz'e açıklamaz. Efraim, David'e şirketin işleyişini açıklar ve daha büyük şirketlerin genellikle gözden kaçırdığı daha küçük sözleşmelere odaklanırlar. Operasyonlarının finansmanını ise kuru temizlemeci bir işadamı olan Ralph Slutzky yürütür.

David ve Efraim, Beretta tabancalarını Bağdat'taki Irak polisine teslim etmek için bir sözleşme imzalar, ancak kargoları Ürdün'de alıkonulur. İkili Ürdün'e gider ve sevkiyatın devam etmesi için rüşvet verir. Silahlar Ölüm Üçgeni'nden geçerek Irak'a gider ve teslimatın başarıyla tamamlanmasından sonra ordu ödemeyi cömertçe yapar. War Dogs izle filminde şirketleri büyüdükçe, Afgan Ulusal Ordusuna AK-47 tedarik etmek için 300 milyon dolarlık devasa bir sözleşme yapmayı başarırlar. Ancak silah sıkıntısıyla karşı karşıya kalan ikili, kendilerine silahları temin edebilecekleri Arnavutluk'ta bağlantı sağlayan ünlü bir silah tüccarı Henry Girard ile tanışırlar.

İkili, Efraim'in gizli davranışları nedeniyle anlaşmayı bozar ve kendilerini zor durumlarda bulur. Kolluk kuvvetleri karanlık anlaşmalarının kokusunu aldıkça eve dönüşleri de bozulur. En iyi filmler arasında yer alan War Dogs izle ya da diğer adıyla Vurguncular izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.