Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,164 İzlenme
Yakuza Prensesi
4.5 IMDB Puanı

Yakuza Prensesi

(Yakuza Princess)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Filmland International
  • Film Süresi 1sa 51dk
Yönetmen
Senaryo Vicente Amorim, Danilo Beyruth, Kimi Lee
2021 yılında vizyona giren Yakuza Princess izle ya da Türkçe adıyla Yakuza Prensesi izle filmi, Vicente Amorim yönetmenliğinde vizyona giren Brezilya yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan bir filmdir. Senaryosunda filminde yönetmenliğini de yapan Vicente Amorim’in yanında Danilo Beyruth ve Kimi Lee isimlerinin de imzası bulunan film, Amorim’in yazdığı bir çizgi romanına dayanmaktadır. Bir yakuza çetesinin varisi olduğunu öğrenen yetim bir gencin, eski bir kılıcın kaderlerini bağladığına inandığı ve karşısında ona engel olmaya çalışanlarla savaştığı bir hikayeyi anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Masumi, Jonathan Rhys Meyers, Tsuyoshi Ihara, Eijiro Ozaki, Kenny Leu gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin sıkılmadan izleyeceği bir film olan Yakuza Prensesi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Brezilya'nın São Paulo kentinde, iki genç kendi geçmişleri hakkında bilgi aramaktadır. Akemi, artık ölü bir suç patronu olan dedesi hakkında daha fazla şey öğrenmek ister ve Shiro ise kılıcı olan, ancak hafıza problemi olan biridir. Bu iki genç bir şekilde bir araya gelir, ancak Akemi ve Shiro buluştuktan sonra, Shiro'nun kılıcının Akemi'nin dedesine ait olduğu ortaya çıkar. Aynı zamanda Akemi'yi bulup öldürmek için zemin arayan kişilerin olduğunu da öğrenir.

Japon mafyası São Paulo'da kendisiyle savaş halindedir, ancak neden orada olduğunu ve neden şimdi olduğuna anlam veremez.Shiro, yakuza soyunun bir parçası olmaktan memnun değildir ve Akemi'nin gerçekten onun kılıcı olan ve aynı zamanda efsanevi kılıç ustası Muramasa tarafından tasarlanan kılıcıyla temasa geçmesine yardımcı olur. Ancak daha sonra ona her Muramasa kılıcının içinde gizlenen bir karanlık güç olduğunu söyler. Akemi ise hiçbir şeyi umursamaz gibi görünmektedir.

Akemi'nin aradığı cevaplar, çoğunlukla geçmişi hakkındadır ve farklı bir zamanı anlatır gibi konuşan eski gangsterlerle bazı diyaloglara girer. Akemi'nin sahip olduğu her şeyi isteyen Kojiro ve anti kahraman Takeshi, onun en büyük düşmanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Yakuza Prensesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.