Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
637 İzlenme
Yehuda ve Siyah Mesih
7.5 IMDB Puanı

Yehuda ve Siyah Mesih

(Judas and the Black Messiah)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BRON Studios
  • Film Süresi 2sa 6dk
2021 yılında vizyona giren Judas and the Black Messiah izle ya da Türkçe adıyla Yehuda ve Siyah Mesih izle filmi, yönetmenliğini Shaka King’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Will Berson, Shaka King ve Keith Lucas isimleri tarafından yazılan Judas and the Black Messiah full izle filmi tahi ve biyografi filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Daniel Kaluuya, Lakeith Stanfield, Jesse Plemons, Dominique Fishback, Ashton Sanders, Darrell Britt-Gibson, Lil Rel Howery, Algee Smith, Dominique Thorne, Martin Sheen gibi oyuncular bulunmaktadır.

Yehuda ve Siyah Mesih Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1960'ların sonlarında, 17 yaşındaki adi suçlu William O'Neal, FBI kılığında bir arabayı kaçırmaya teşebbüs ettikten sonra Chicago'da tutuklanır. Büro için gizli görevde çalışıyorsa O'Neal'ın suçlamalarının düşürülmesini teklif eden FBI Özel Ajanı Roy Mitchell onunla iletişime geçer. O'Neal, Kara Panter Partisi'nin lideri Fred Hampton'a sızmakla görevlendirilir. O'Neal, rakip çeteler ve diğer gruplarla ittifak kurarken Partinin çocuklara ücretsiz kahvaltı programı aracılığıyla toplum erişimini genişletmeye çalışan Hampton'a yakınlaşmaya başlar. Hampton'ın ikna edici hitabet becerileri sonunda çok ırklı Gökkuşağı Koalisyonu'nun kurulmasına yardımcı olur. Hampton ayrıca bir BPP üyesi olan Deborah Johnson'a aşık olur.

Yehuda ve Siyah Mesih Altyazılı izle filminde O'Neal, Mitchell'e istihbarat aktarmaya başlar ve Mitchell, karşılığında onu parayla tazmin eder. Bir kaçak Parti üyesi George Sams yerel BPP ofisinde saklandığında, O'Neal Mitchell'den Sams'in BPP ofislerinde bulunması büronun arama izni almasına izin veren bir muhbir olduğunu öğrenir. Hampton tutuklanıp hapse atıldıktan sonra, O'Neal saflarda yükselmeye başlar ve güvenlik kaptanlığına terfi eder. Bölüm ofisinde Chicago Polisi ile BPP arasında bir çatışma meydana geldiğinde, ofis polis tarafından bombalanırken O'Neal gizlice dışarı çıkar. Daha sonra, O'Neal muhbir olmayı bırakmaya çalışır, ancak Mitchell tarafından reddedilir.

Hampton, suçlamalarına itiraz ederken hapishaneden serbest bırakıldıktan sonra, Yehuda ve Siyah Mesih izle filminde çocuğuna hamile olan Deborah ile tekrar bir araya gelir. Bir polis memuru tarafından vurulduktan sonra hastaneye kaldırılan BPP üyesi Jimmy Palmer, başka bir hastaneye nakledilirken öldürüldü. Jimmy'nin ölümünü öğrendiğinde öfkelenen üye Jake Winters, polisle bir çatışmaya girer ve kendisi vurulmadan önce birkaç subayı öldürür. Hampton'ın temyiz başvurusu reddedildikten sonra, FBI Direktörü J. Edgar Hoover, Hampton'ın hapse dönmeden önce nötralize edilmesini emreder. Judas and the Black Messiah izle filminde Mitchell, O'Neal'ı, BPP'nin onun bir muhbir olduğunu öğrenirlerse kendisine karşı misilleme yapacağı konusunda uyararak plana yardım etmesi için köşeye sıkıştırır ve O'Neal isteksizce yardım etmeyi kabul eder. O'Neal'a daha sonra bir şişe sakinleştirici verilir ve Hampton'ın içeceğine onunla ilaç vermesi emredilir. Ertesi akşam, BPP üyeleri hapishaneye gitmeden önce Hampton'ın dairesinde toplanır.

Müttefik bir çete lideri, Hampton'a ülkeyi terk etmesi için para teklif eder, ancak Hampton bunu reddeder ve bunun yerine Jake'in adı altında parayla kurulacak bir güven emri verir. Akşam ilerledikçe, O'Neal isteksizce Hampton'ın içkisini uyuşturur ve kısa bir süre sonra ayrılır. Saatler sonra, memurlar ve ajanlar daireye baskın yapar ve Hampton'ı vurarak öldürür. Daha sonra, O'Neal ona para ve şimdi sahip olduğu bir benzin istasyonunun bir çift anahtarını veren Mitchell ile tanışır. O'Neal tekrar bırakmayı dener, ancak isteksizce parayı ve anahtarları kabul eder ve onları cebine koyar. Judas and the Black Messiah izle yada Yehuda ve Siyah Mesih izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.