Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,884 İzlenme
Zeros and Ones
5.0 IMDB Puanı

Zeros and Ones

(Sıfırlar ve Birler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Maze Pictures
  • Film Süresi 1sa 25dk
Yönetmen
Senaryo Abel Ferrara
2021 yılında vizyona giren Sıfırlar ve Birler izle ya da orijinal adıyla Zeros And Ones izle filmi Abel Ferrara yönetilip yine Ferrara’nın senaryosuna imzasını attığı gerilim ve savaş filmleri türünde olan bir yapımdır. ABD ve İtalya ortak yapımı olan Zeros And Ones full izle filmi, savaş sırasında kayıp kardeşi ve görevi arasında tercih yapmak zorunda kalan bir askerin hikayesinin anlatıldığı filminin başrolünde ise Ethan Hawke, Cristina Chiriac, Phil Neilson, Valerio Mastandrea, Dounia Sichov, Korlan Madi, Mahmut Şifa Erkaya, Anna Ferrara isimleri yer almaktadır.

Zeros and Ones türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Vatikan savaş alanına dönmüş bir halde çatışmalar devam ederken Roma'da konuşlanmış bir Amerikan askeri birliğinde görevli olan JJ isimli asker, yaklaşmakta olan terörist saldırısını durdurması için Vatikan’a gönderilir. JJ’in seçilmesinin asıl amacı ise tüm dünyayı tehdit eden ve kim olduğu bilinmeyen bu düşman hakkında tek bilgiye sahip olan kişinin JJ’in hapsedilen isyancı kardeşidir. JJ ise görev için Vatikan’ın yıkılmış sokaklarında dolaşırken hem kardeşini arar hemde şehrin tamamen havaya uçmasını engellemeye çalışır.

Şehirde donanımlı işçiler çevreyi temizlerken, askeri personelin sokaklarda devriye attığını görür ve sonrasında kaldığı daireye gider. Bir süre sonra üst rütbeli komutanı kaydettiği kamera görüntülerini göndermesini emreder ve daha sonra JJ daireden ayrılarak şehirdeki bombalamaların arkasındaki terörist grubun görüntülerini gösteren kıdemli Phil ile tanışır. Videodaki ses, insanları büyük bir millete ait oldukları aldatıcı yalanlardan kurtardığını iddia eder. Phil, JJ'yi Hıristiyanlığın sembolü olan Aziz Petrus Bazilikası'nın yanına bırakır ve dünyanın bu teröristlerin ideolojilerini anlaması için ona ateş etmesini ve kanıt toplamasını emreder.

Zeros and Ones altyazılı izle filminde JJ, delil toplarken kızıyla birlikte yaşayan baldızı Valeria'yı ziyaret eder. JJ, Valeria ile kardeşi Justin hakkında sorular sorar ve ona hala hapiste olduğunu ve muhtemelen hayatta olduğunu bildirirse de hapisten çıktığında hayatta kalmasının zor olduğunu söyler. Justin bildiği gizli bilgiler yüzünden muhtemelen onu öldürecektir. Daha sonra Phil, JJ'ye Rusların da Roma'da teröristlere yardım edebilecek bir şey planladıklarını ve Amerikan ordusunun Justin'in Ruslarla olan ilişkisini bitirmeden Justin'in cesedi için pazarlık yaptığını söyler. Bu Justin’in öldüğü anlamına gelmektedir.

Pandemi döneminde İtalya’da çekimleri tamamlanan Zeros and Ones izle filmi, terörist saldırıların ve savaşın tam ortasında, isyancı kardeşini ararken bir yandan da dünyayı kurtarmanın derdine düşen bir adamın hikayesinin gözler önüne serildiği Sıfırlar ve Birler izle ya da Zeros and Ones izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi savaş filmleri dileriz.