Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
666 İzlenme
8-Bit Christmas
6.7 IMDB Puanı

8-Bit Christmas

(8 Bit Christmas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 37dk
2021 yılında vizyona giren 8-Bit Christmas izle filmi, yönetmenliğini Michael Dowse’un yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Kevin Jakubowski'nin filmle aynı isme sahip olan romanından uyarlanan 8 Bit Christmas full izle filmi aile, komedi ve fantastik filmler türünde yer alan bir Noel filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Neil Patrick Harris, Winslow Fegley, June Diane Raphael, David Cross, Steve Zahn gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 8 Bit Christmas Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jake Doyle, cep telefonu takıntılı kızı Annie'ye 80'li yıllarda çocukken ilk Nintendo oyun konsolu ile ne kadar çok eğlendiğini anlatır. Jake çocukken sınıfın en zengin çocuğu Timothy Keane, oturdukları mahallenin Nintendosu olan tek çocuğudur. Jake ve arkadaşları ise her gün Timmy'nin evinin dışında okulun geri kalanıyla bir araya gelerek Nintendo ile oynaması için on çocuk seçer.

O dönemler 8 Bit Christmas full izle filminde herkesin almak istediği Nintendo'ya ulaşmak için Timmy'ye yalakalık yapmaktan sıkılan Jake, Noel için ailesinden bir Nintendo ister, ancak ailesi onun dışarıda daha çok oyun oynaması için bu fikre sıcak bakmaz. Jake'in Nintendo isteği, Timmy'nin bir oyunu kaybettikten sonra televizyonu kırması ve bu sebeple köpeklerinin yaralanması ile daha da artar. Diğer tarafta ise bir izcilik etkinliğinde en çok Noel çelengi satana ödül olarak Nintendo verilecektir. Jake ise arkadaşlarıyla birlikte bu yarıla dahil olur.

8 Bit Christmas izle filminde Jake, Nintendo’yu kazanabilmek için sevmediği birçok aktiviteye katlanmak zorunda kalır. Diğer tarafta ise Timmy'nin babası toplumu video oyunlarının yasaklanması için ikna edince izci oyunu tehlikeye girer. Daha sonra Jake ve arkadaşları aralarında para toplayarak ve kendileri için değerli olan oyun kartları gibi eşyalarını satarak kendi Nintendolarını almaya karar verirler. Jake sonunda Nintendo’yu almayı başarır ancak otobüse dönerken okul otobüsü Nintendo’yu ezer. Noel günü geldiğinde ise Jake’in hala Nintendo’su yoktur ve bunun yerine babası ona bahçelerini süsleyerek sürpriz yapar.

En sonunda Jake, ailesinin sevgisinin Nintendo’dan daha önemli olduğunu anlamaya başlar ve film günümüze döndüğünde, Jake kızına o yaz kendisi çalışarak biriktirdiği parayla Nintendo aldığını söyleyerek o yıllarda babasının süslediği arka bahçelerindeki ağacın hala dimdik ayakta olduğunu gösterir. Noel filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz 8 Bit Christmas izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.