Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,347 İzlenme
American Siege
3.9 IMDB Puanı

American Siege

(American Siege)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi 308 Ent
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Edward Drake, Corey Large
2021 yılında vizyona giren American Siege izle filmi, yönetmenliği ve senaryosu Edward Drake tarafından üstlenilen ABD yapımı bir filmdir. Aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer alan American Siege full izle filmi eski bir polis olan ve küçük bir kasabanın şerifi olan Ben Watts isimli bir adamın, zengin bir doktoru rehin alan bazı suçlularla başa çıkmaya çalışmasını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosuda ise Timothy V. Murphy, Bruce Willis, Rob Gough, Johann Urb, Anna Hindman, Johnny Messner, Cullen G. Chambers, Janet Jones gibi oyuncular yer almaktadır.

Bruce Willis hayranların beğeneceği bir yapım olan American Siege Türkçe Dublaj izle filminin konusuna ise şöyle, küçük bir kasabada önde gelen bir doktoru kaçıran üç suçlu onu rehine olarak tutmaya karar verir. FBI olaya dahil olmadan önce Ben Watts isimli kasabanın şerifi görevlendirilir. Kasabanın belediye başkanı Charles Routledge, Ben'e doktoru kaçıranlara operasyon başlatması ve tüm tanıkları ortadan kaldırması için baskı yapar.

Ancak American Siege altyazılı izle filminde şerif Ben Watts, daha büyük bir oyunun parçası olarak ve kendisinin sadece bir piyon olabileceğini fark eder. Bunun üzerine kasabanın karanlık sırlarının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kanlı bir savaşa başlar. 2022 yılının aksiyon filmleri arasında yer alan ve sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film olan American Siege izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.