Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,558 İzlenme
Aramızdaki Görünmez Bağlar
6.7 IMDB Puanı

Aramızdaki Görünmez Bağlar

(The Invisible Thread)
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Il filo invisible (The Invisible Thread) izle ya da Türkçe adıyla Aramızdaki Görünmez Bağlar izle filmi, yönetmenliğini Marco Simon Puccioni’nin yaptığı İtalya yapımı bir filmdir. Senaryosu Luca De Bei ve Puccioni tarafından kaleme alınan Aramızdaki Görünmez Bağlar full hd izle filmi aile ve dram filmleri türünde yer alan bir komedi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Filippo Timi, Francesco Scianna, Francesco Gheghi gibi oyuncular rol almaktadır.

Komedi filmleri sevenlerin ailecek izleyebileceği türde bir film olan Aramızdaki Görünmez Bağlar Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, iki babanın genç bir oğlu, ailesi hakkında bir belgesel çekmeye karar verir, ancak ailesinde gerçek hayattaki bir olay örgüsü ortaya çıkınca işler bir anda karışır. Leone, 16 yaşında ve iki babası Simone ve Paolo, ailesinin onu dünyaya getirmesine yardım eden Amerikalı bir kadın olan Tilly sayesinde California'da doğmuştur. Leone daha sonra diğer çocuklar gibi İtalya'da büyür ama ailesinin katıldığı hak mücadelelerini de hayatı boyunca yaşar. Bütün bunlar, Leone'nin en iyi arkadaşı Jacopo ile birlikte bir okul ödevi olarak hazırladığı kısa bir videoda anlatılır.

Aramızdaki Görünmez Bağlar altyazılı izle filminde Leone, cinselliğiyle ilgili önyargılardan ve yanlış anlamalardan kurtulur ve ilk aşk hikayesini yaşamak üzereyken, ailesi bağları sağlam gibi görünmektedir. Karmaşık bir aile durumu yaşamak, Leo'yu onu babalarına ve onun doğumunu isteyenlere bağlayan aralarındaki görünmez bağın gerçek doğası üzerinde düşünmeye zorlar. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz 2022 yılının en iyi Netflix filmleri arasında yer alan The Invisible Thread izle ya da Aramızdaki Görünmez Bağlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.