Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
520 İzlenme
Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketler
4.8 IMDB Puanı

Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketler

(Love, Weddings & Other Disasters)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Align
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Eileen Conn, Dennis Dugan, Larry Miller
2020 yılında vizyona giren Love, Weddings & Other Disasters izle ya da Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketlerizle filmi, yönetmenliğini Dennis Dugan’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Dugan, Eileen Conn ve Larry Miller isimleri tarafından birlikte kaleme alınan Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketler full izle filmi romantik komedi filmleri türünde yer alan bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Diane Keaton, Jeremy Irons, Maggie Grace, Diego Boneta, Andrew Bachelor gibi oyuncular rol almaktadır.

Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketler Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, mükemmeliyetçi bir kadının erkek arkadaşı, paraşütle atlama sırasında ondan ayrılır ve düğünü sırasında paraşütünü bir TV haber sunucusuna çarptığı için düğün çöplüğü olarak viral hale gelir. Daha sonra beklenmedik bir şekilde, belediye başkanlığına bir düğün organizatörü olmak ve resepsiyon için eğlenceli bir parti atmosferi yaratmak için aday olan bir adamın karısı tarafından işe alınır. Belediye başkanı adayı olan nişanlısı, aynı derecede mükemmeliyetçi ve talepkar düğün planlayıcısı Lawrence Phillips'i işe alacak kadar ileri giderek, törenin kendisi için daha resmi bir planlama ister.

Yerel bir tur rehberi olan Kaptan Ritchie, bir turda tanıştıktan sonra bir daha hiç görmediği Külkedisini ararken, iki düğün organizatörü kafa kafaya gelir. Love, Weddings & Other Disasters izle ya da Aşk, Evlilik ve Diğer Felaketler izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, sitemizden donmadan ve tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.