Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
5,742 İzlenme
Zengin ve Şımarık
5.9 IMDB Puanı

Zengin ve Şımarık

(Spoiled Brats)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 35dk
Yönetmen
Senaryo Nicolas Cuche, Laurent Turner, Gary Alazraki
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Spoiled and Brats izle (Pourris gâtés) ya da Türkçe adıyla Zengin ve Şımarık izle filmi, Nicolas Cuche yönetmenliğinde gösterime girerken, filmin senaryosu ise Laurent Turner ve Gary Alazraki isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Fransa yapımı komedi filmleri türünde yer alan ve milyoner bir iş adamının birbirinden şımarık üç çocuğu ve onların hayatları ile ilgili endişeleri ile birlikte yaşanan komik olayların anlatıldığı Zengin ve Şımarık full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Gerard Jugnot, Camille Lou, Artus, Louka Meliava gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri severlerin hoş vakit geçirmek için iyi bir tercih olabilecek türde bir film olan Zengin ve Şımarık Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Francis Bartek isimli zengin ve milyoner bir işadamı, üç çocuğu ile birlikte Monako'da yaşamaktadır. Philippe, Stella ve Alexandre isimli bu çocuklar, babalarının parasını ve servetini son kuruşuna kadar yaşamaktadır. Baba Francis Bartek ise bir duldur ve bunun yanında aşırı derecede bir işkoliktir. Çocukları banka hesabıyla çılgınlar gibi yaşarken kendisi bu durumdan çok da memnun değildir.

Zengin ve Şımarık altyazılı izle filminde Philippe'in aile işini devralması gerekmektedir, ancak işleri öğrenmek yerine özel jetler ve İbiza'da partilere katılmaktadır. Stella, sürekli her şeyi şikayet eden ve hiçbir şeyden memnun olmayan, şoförlerden, aşçılardan ve kuaförlerden sürekli gülünç taleplerde bulunur. Ayrıca zengin hayatının ne kadar yorucu olduğunu abartır. Alexandre, en son üniversitesinin rektörünün karısı ve kızlarıyla takılmakla meşguldür. Babası ise bu okula girebilmesi için bir spor arenasını rüşvet olarak finanse etmiştir.

Bir süre sonra Francis hastalanır ve hastanede bu yaşananları düşünmek için bakti olur. İki ay sonra çocuklar cep telefonlarına gelen mesajla banka hesaplarının dondurulduğunu öğrenirler. Çocuklar bir anda panik olur ve ne yapacaklarını şaşırırlar. Francis, çocuklarını Marsilya'daki çok eski ve herşeyden uzak bir villa olan çocukluk evine yönlendirir ve polis onlara orada saklanabileceklerini söyler. Francis’in düzenlediği bu oyundan çocukların haberi yoktur ve onlara bir ders vermek ister. Çocuklara paraları olmadığını ve artık eski hayatlarını unutmaları gerektiğini söyleyerek iş bulmalarını söyler. Daha önce hiçbir işte çalışmamış olan çocuklar ne yapacağını şaşırır.

Spoiled Brats Türkçe Dublaj izle filminde çocuklar iş aramaya başlar ve Francis ise babasının bu eski evini yenilemek ile uğraşır. Birkaç hafta sonra Philippe şoförlük yaparken, Stella ise garsonluk yapmaktadır. Alexandre ise evin tadilatı için babasına çıraklık yapmaktadır. Bu sayede çocuklar paranın ne kadar zor kazanıldığını öğrenmeye başlar ve daha önce hiç olmadığı kadar kaliteli ve güzel vakit geçirmeye başlarlar. Ancak Francis’in iyi giden planı, Stella’nın evlenmek üzere olduğu ve plandan haberdar olan Juan Carlos tarafından şantaj yapılarak planını deşifre etmekle tehdit edilir. 2021 yapımı Netflix filmi Spoiled Brats (Pourris gâtés) izle ya da Zengin ve Şımarık izle filmini Türkçe dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.