Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
937 İzlenme
Baloncuk: Resifin Mucizeleri
8.2 IMDB Puanı

Baloncuk: Resifin Mucizeleri

(Puff: Wonders of the Reef)
Yönetmen
Senaryo Peta Ayers, Nick Robinson
Oyuncular
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Puff: Wonders of the Reed izle ya da Türkçe adıyla Baloncuk: Resifin Mucizeleri izle filmi, Nick Robinson’un yönetmenliğini yaptığı bir belgesel filmidir. Aile ve belgesel filmleri türünde yer alan Baloncuk izle filminin senaryosu ise Peta Ayers ve Nick Robinson tarafından kaleme alınmıştır. Büyük Bariyer Resifi’nde kendine yuva arayan yavru bir balon balığının fantastik ve göz alıcı birbirinden muhteşem canlıların bulunduğu bir dünyaya yolculuğunu anlatmaktadır.

Mercan Resiflerinin muhteşem güzelliğini izleyici ile buluşturan Baloncuk Resifin Mucizeleri Türkçe Dublaj izle filminin seslendirmesi ise Rose Byrne tarafından yapılmaktadır. Yaşamının ilk yılında hayatta kalmayı ve gelişmeyi öğrenen ve canlı bir mercan resifinde yaşamaya çalışan yavru bir balon balığının macerası anlatılmaktadır. Henüz insan tırnağından daha küçük başlayan küçük bir balık için olağanüstü bir yolculuk olan bu macerada, bilim insanları, görüntü yönetmenleri ve belgesel yapımcıları ilk kez, bizi Puff'ın küçük dünyasına götürmek için bir araya gelmişlerdir.

Puff: Wonders of the Reef izle belgeseli, Avustralya'nın Büyük Bariyer Resifi (Great Barrier Reef) çekilmiştir. Her şekil ve boyutta olan milyonlarca canlıya ev sahipliği yapan resifin her yüzeyi ile hayat doludur. Ancak her ne kadar Resif muhteşem bir görüntüye sahip olsa da, oraya sığınan minik yaratıkları avlayan çok sayıda yırtıcı hayvanlarla doludur. Belgesel boyunca, minicik bir balığın hayatta kalmaya çalışırken, Puff'ın resifin devasa dünyasında güvenli bir sığınak aradığını izliyoruz. Netflix Baloncuk Resifin Mucizeleri izle belgeselini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyebilirsiniz.