Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,691 İzlenme
Black Beauty
6.4 IMDB Puanı

Black Beauty

(Siyah İnci)
Yönetmen
Senaryo Ashley Avis, Anna Sewell
Black Beauty izle filmi 2020 yılında Ashley Avis yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD, İngiltere ve birçok ülkenin ortak yapımcılığını üstlendiği Black Beauty hd izle filminin senaryosu ise Anna Sewell'in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanmıştır. Macera, dram ve aile filmleri türünde yer alan Black Beauty full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mackenzie Foy, Kate Winslet, Claire Forlani, Iain Glen, Fern Deacon gibi oyuncular rol almaktadır.

Ailecek izleyebileceğiniz türde bir film olan Black Beauty (Siyah İnci) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, vahşi bir yabani at, Onaqui Dağları'nda doğan ve doğumundan itibaren hayatını özgürce yaşayan Black Beauty’nin hikayesini anlatmaktadır. Annesinin, atların vefat ettiğinde yıldızların arasında dinlenmek için gökyüzüne uçtuklarınının hikayesiyle büyür. Bir gün, Black Beauty yanlışlıkla tüm sürüsünü hırpalayan bazı kovboyların dikkatini çekerve bundan sonra mustang annesini bir daha asla göremez. John Manly adlı bir at eğitmeni, mustang'ı satın alır ve onu bir at barınağı olan Birtwick'e götürür. O, John'u sevse de, mustang onla anlaşamaz, ancak John sabırlı olmaya devam eder. Sonrasında ise Ginger ve Merrylegs adlı iki atla arkadaş olur.

Siyah İnci Türkçe Dublaj izle filminde John'a, kız kardeşi ve kocasının bir araba kazasında öldükleri ve yeğeni Jo Green'e bakması gerektiği söylenir. Jo ise John'la hiçbir şey yapmak istemez, ancak Black Beauty’den çok etkilenir. Sonunda, mustang Jo'nun acısının kendisininkine benzer olduğunu anlar ve sonunda birbirlerine bağlanırlar. Jo, mustang'ı evcilleştirmeyi öğrenir ve ona Black Beauty adını verir. John, işini ahırlarda geçirerek Jo'ya ulaşmayı başarır ve düzenli olarak yabani at ile ilgilenir. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan 2020 yapımı Black Beauty izle ya da Siyah İnci izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.