Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
346 İzlenme
Böyle Noel Olmaz
4.5 IMDB Puanı

Böyle Noel Olmaz

(Grumpy Christmas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 27dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Grumpy Christmas izle filmi ya da Türkçe adıyla Böyle Noel Olmaz izle filmi, yönetmenliği Raul Martinez tarafından yapılan Meksika yapımı komedi filmidir. Senaryosu Eduardo Donjuan ve Pedro Gonzalez tarafından kaleme alınan Böyle Noel Olmaz full izle filmi, ailece tatile çıkan Don Servando ve Dona Alicia’nın Noel tatilini nasıl geçireceklerine dair birbirleriyle girdikleri kıyasıya bir rekabeti anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Renata Notni, Angelica Maria, Alex Rose Wiesel, Hector Bonilla, Danniel Liz Galicia, Jacqueline Bracamontes isimleri yer almaktadır.

Böyle Noel Olmaz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2016 yılında yayınlanan The Patrik izle filminde yaşanan olaylardan sonra, Don Servando isimli huysuz büyükbaba, Noel tatilini yeni geniş ailesiyle birlikte geçirmeyi planlamaktadır. Ancak huzur evinde çıkardığı tatsızlıklardan ve bir hemşireyi bastonla dövdükten sonra huzurevinden atılır. Bu olaydan sonra oğlu Fran ve gelini Alma dahil olmak üzere yeni ve modern ailesi ile birlikte yaşamaktadır.

​​Bill ve Memo çifti, küçük oğulları Willy ve diğer aile fertleri ile geniş bir aile olan bu komik aile ise Noel'i Alma'nın teyzesi Alicia ile geçirmeye gider. Servando ise bunun üzerine Alma’yı düşmanı olarak görür ve onu alt edip kendi planını harekete geçirmek için işe koyulur. Ailenin anlamlı ve kendilerine göre anılar biriktirme ve kumsalda vakit geçirerek zamanın tadını çıkarma isteğine rağmen Servando, onun güçlü kişiliğine boyun eğmek istemeyen Alicia'dan uzaktaki tatil kutlamalarının kontrolünü ele geçirmeye karar verir.

Böyle Noel Olmaz izle filminde Alicia'nın da drama sevgisi vardır ve Alma ondan işleri karıştırmamasını istedikten sonra bile aynı şeyi yapmaya devam eder. İkisi, aralarında bir bağlantı olabileceğini anlayana kadar kafa kafaya gider ve sonrasında işler daha da karmaşık hale gelir. Servando ve Alicia arasındaki rekabet, ailenin Noel tatilini güzel geçirme hayalini mahvetmek üzeredir ve bu modern aile bir araya gelip gururu bir kenara bırakıp birlikte iyi bir tatil geçirmek için bazı fedakarlıklar yapmaya karar verir. 2021 yapımı Netflix’in Noel filmleri arasında yer alan Grumpy Christmas izle ya da Böyle Noel Olmaz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.