Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
733 İzlenme
Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2
4.1 IMDB Puanı

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2

(W lesie dzis nie zasnie nikt 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Akson Studio
Senaryo Bartosz Kowalski, Mirella Zaradkiewicz
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2 izle filmi orijinal adıyla W lesie dzis nie zasnie nikt 2 izle Bartosz M. Kowalski yönetmenliğinde ve senaryosu Kowalski ile beraber Mirella Zaradkiewicz tarafından kaleme alınan korku filmleri türünde yer alan bir yapımdır. 2020 yapımı Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor filminin devamı niteliğinde olan ikinci filmin oyuncu kadrosunda ise Zofia Wichlacz, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Mateusz Wieclawek, Wojciech Mecwaldowski gibi Polonya sinemasının ünlü oyuncuları yer almaktadır.

İlk filmdeki başarısından sonra Netflix tarafından ikinci bölümü çekilen Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, aşırı derece hayalperest ve aynı zamanda korkak bir polis olan Adas isimli genç, kasabaları gibi küçük olan karakolundaki mesaisine gitmek için amirinden gelen telefonla uyanır. Amiri ona gelirken almasını istediği şahsi siparişlerini verir. Adas karakola geldiğinde genç ve güzel bir kız olan iş arkadaşı polis Wanessa ile konuşurken koğuşlardan gelen sese gider ve iki şişman katili ve ilk filmin kahramanı Zosia ile karşılaşır. Daha sonra amirine ne olup bittiğini sorduktan sonra amiri ona Zoisa’nın muhtemelen yalan bir hikaye uydurduğunu anlatır ve polis amiri, Zoisa’yı kelepçeleyerek olay yerine gider ve neler olduğunu anlatmasını ister.

Polis amiri olay yerinde Zoisa ile bir süre olayı konuştuktan sonra evin dışında bulunan tuvaleti kullanmaya gider ve Zoisa evdeki yatağın üzerinde oturduğu sırada yatağın altında bulunan göktaşından siyah bir sıvı akmaya başlar. Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2 izle filminde polis eve tekrar girdiğinde ise Zoisa’yı bulamaz ve aniden ortaya çıkan garip bir yaratığın saldırısına uğrar. Akşam olduğunda ise Adas ve Wanessa amirlerinin bu saate kadar gelmemesinin tuhaf olduğunu düşünerek geç saatte polis arabasına binerek olay yerine doğru yola çıkarlar. Olay yerine geldiklerinde Waldek’in cesedi ile karşılaştıklarında Adas korkar ve Wanessa onu korkaklığı nedeniyle azarlar. Daha sonra Wanessa kasabada onlara yardımcı olabilecek sivilleri arayarak yardım ister.

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2 Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra kasabanın elektrikler kesilir ve bir anda farklı yerlerde cinayetler işlenmeye başlar. Adas ve Wanessa ise kendilerine gelen yardım ile ormanda Zoisa’nın izini takip ederler. Daha sonra ormanda işler karışır ve Adas ve Wanessa’yı korku dolu anlar beklemektedir. Korku filmleri severlerin izlediğine pişman olmayacağı filmlerden biri olan 2021 yapımı Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1