Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Tanıtım
36,278 İzlenme
Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

(Cem Yilmaz Diamond Elite Platinum Plus)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi CMYLMZ Fikirsanat
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Cem Yılmaz
Oyuncular
2021 yılında Netflix’te gösterime giren Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus izle Stand-up gösterisi, yönetmenliğini Murat Dündar’ın yaptığı ve senaryosu Cem Yılmaz’a ait olan bir Cem Yılmaz gösterisidir. Geçtiğimiz 3 yıldır kapalı gişe olan gösteri, Cem Yılmaz’ın Netflix ile yaptığı anlaşmadan sonra 190 ülkede izleyici ile buluşmuştur.

Netflix, Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus full izle stand up gösterisinin tanıtımını ilk olarak The Witcher dizisi temalı özel bir videosu ile tanıtmıştır. 31 Aralık’ta Netflix’te yayınlanan Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus full izle konusu ise, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en başarılı ve en ünlü komedyeni Cem Yılmaz’ın hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikâyeler anlatması ile seyirciye komik ve eğlenceli anlar yaşatmaktadır.

Cem Yılmaz’ın filmler hariç 4. büyük gösterisi olan Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus izle gösterisini Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

12 yorum