Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,805 İzlenme
Death to 2021
7.2 IMDB Puanı

Death to 2021

(Death to 2021)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Death to 2021 izle filmi, yönetmenliğini Jack Clough ve Josh Ruben isimlerinin yaptığı ABD yapımı bir komedi filmidir. Senaryosu Ben Caudell tarafından kaleme alınan Death to 2021 full izle filmi, 2020 yılı gibi felaketlerle dolu bir yılın ardından 2021 yılında da benzer olayların olduğu ve yaşananlardan insanların ders almadığını anlatan belgesel tarzında bir komedi filmidir. Death to 2021 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Hugh Grant, Joe Keery, William Jackson Harper, Lucy Liu, Samson Kayo, Tracey Ullman gibi birçok yıldız oyuncu yer almaktadır.

Tarihte benzerine hiç benzemeyen bir yıla veda eden bir yapım olan Death to 2021 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2020 yılından sonra yine benzer şekilde korkunç bir yılın hikayesini anlatan bir komedi filminde, yıl boyunca toplanan arşiv görüntülerini dünyanın en sevilen aktörlerinden bazılarının canlandırdığı hayali karakterlerin yorumlarıyla birleştiriyor. 2021 yılı neredeyse her şeyin görüldüğü bir yılın hız treni oldu. Orman yangınlarından sel felaketlerine, şiddetli bir pandeminin ortasında yaşanan siyasi krizlere kadar 2021 yılının bir özeti olarak uygun bir veda olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok ünlü aktörler tarafından canlandırılan hayali karakterler aracılığıyla anlatılan Death to 2021 izle filmi, 2021 yılında meydana gelen tüm saçma olayları komik bir şekilde anlatıyor. Kovid varyantlarından aşılara kadar hatta kraliyet ailesindeki ırkçılığa kadar birçok konuyu ele alınan filmde, ayrıca bu yıl Afganistan'da Taliban'ın ele geçirmesini, cinsiyetçiliklerini, kültürü iptal etmeyi ve hatta karakterlerle sahte röportajlar ve arşiv görüntüleri aracılığıyla çevrimiçi buluşmayı araştırmaktadır. Netflix yapımı Death to 2021 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.