Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
11,017 İzlenme
Dehşetin Yüzü
5.3 IMDB Puanı

Dehşetin Yüzü

(The Nun)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 36dk
Yönetmen
Senaryo Gary Dauberman, James Wan
Korku filmleri kategorisindeki gizem ve gerilim dolu The Nun full izle yada Dehşetin Yüzü 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle filmi 2018 yılında Corin Hardy yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Gary Dauberman tarafından senaristliği yapılan bu doğaüstü korku filmi The Conjuring izle yada Korku Seansı izle olarak bildiğimiz filmlerin devamı niteliğindedir. The Nun izle filminin oyuncu kadrosunda ise Demián Bichir, Taissa Farmiga ve Jonas Bloquet, Bonnie Aarons gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerilim ve korku filmleri türündeki filmleri severlerin kaçırmaması gereken Dehşetin Yüzü full hd izle filminin konusu ise 1952 yılında Romanya'da bulundan Saint Cartha adlı manastırda yaşayan iki rahibenin eski bir Hıristiyan kalıntısını almak için bir tünele girdikten sonra görünmeyen bir şeytani güç tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Bu şeytani gücün saldırısından sonra hayatta kalan rahibe Victoria, saldırgandan kaçamaz ve bir rahibe gibi görünen bir şeytani varlık Victoria’yı asar. Cesedi ise onlara malzeme taşıyan Frenchie tarafından bulunur. Kısa bir süre içinde olay Vatikan’a kadar ulaşır. Peder, Rahibe Irene ile Burke’ü olayı araştırmaları için Romanya'ya gönderir. İkili Romanya'ya ulaştığı zaman Frenchie tarafından karşılanırlar ve Frenchie onları cesedi bulduğu yere götürür. Manastıra döndüklerinde ise eğer geri dönmek isterlerse onlara yardımcı olabileceğini söyleyen başrahibe ile tanışırlar. Irene ve Burke’ü manastıra bırakan Frenchie köye dönerken şeytani bir varlık tarafından saldırıya uğrar, ancak kaçmayı başarır. Irene, kendisinin vizyonları olduğunu ve kilisenin bu yüzden onunla ilgilendiğini Burke’e söyler. Burke mezarlıkta araştırma yaptığı sırada şeytani varlık tarafından saldırıya uğrar ve diri diri gömülür. Ancak imdadına Irene yetişir ve onu kurtarır.

Rahibe Oana, Irene ve Burke’e manastırın efsanevi tarihini anlatır ve kahramanlarımız bu hikayenin üzerinden araştırmalarına devam eder ve sonucunda korkunç bilgilere sahip olurlar. The Nun full izle ya da Dehşetin Yüzü Türkçe dublaj ve Altyazılı izle filmini kesintisiz olarak donmadan sitemizden bedava izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 1