Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,132 İzlenme
Korku Seansı 3 Katil Şeytan
6.3 IMDB Puanı

Korku Seansı 3 Katil Şeytan

(The Conjuring: The Devil Made Me Do It )
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 1sa 52dk
Yönetmen
Senaryo David Johnson, James Wan, Chad Hayes
2021 yapımı korku filmleri arasında yer alan The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It ya da türkçe adıyla Korku Seansı 3 Katil şeytan izle filminin yönetmenliğini Michael Chaves yaparken filmin senaryosu ise Johnson-McGoldrick ve James Wan isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınmıştır. ABD yapımı korku filmleri serisi Korku Seansı filmlerinin üçüncü bölümü olup Conjuring evreninin sekizinci filmidir. 1981 yılında işlenen bir cinayetin arkasındaki sır perdesinin aralandığı Korku Seansı 3 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Patrick Wilson, Vera Farmiga, Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard isimleri yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken film serisinin üçüncü filmi olan Korku Seansı 3 türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1981 yılında şeytanlar ve dünya dışı varlıklar üzerine araştırmalar yapan Ed ve Lorraine Warren çifti, 8 yaşındaki David Glatzel adındaki küçük bir çocuğun şeytan çıkarma ayinini gerçekleştirmeleri için davet edilir ve ailesi, kız kardeşi Debbie, erkek arkadaşı Arne Johnson ve Peder Gordon'un katıldığı bir şeytan çıkarma ayini gerçekleşir. Şeytan çıkarma ayını sırasında garip bir şey olur ve David krize girerek benliğinin aksine, korkunç bir ses tonuyla çığlık atmaya başlar ve işler bir anda kontrolden çıkmaya başlayınca Arne araya girerek David'in içindeki şeytana yalvarır ve kendi içine girmesini ister ve herkes bu görüntüyü izler. Bir ay sonra Ed gözlerini hastanede açar ve şeytanın Arne’nin içine girdiğini söyler ve polisi Glatzel ailesinin evine göndererek başlarının belada olabileceğini söyler.

Korku Seansı 3 Katil Şeytan altyazılı izle filminde daha sonra Debbie ve Arne evlerine döndüklerinde kendini iyi hissetmediğini söyler ve kendini kaybettikten sonra ev sahibi olan Bruno isimli adamı vahşice öldürür. 'nin çalıştığı bir köpek kulübesinin üzerinde bulunan dairelerine geri dönerler. Daha sonra Amerika’da bir ilk olan şeytana karşı kendini savunmada gibi bir dava açılır ve David hakkında da soruşturma açılır. Bir süre sonra Warren çifti ise şeytani bir laneti keşfederler ve eski bir rahip Kastner ile tanışırlar. Kastner onlara kasıtlı olarak Glatzeller üzerinde bir lanet yaratıldığını ve bu totemin David'in eline geçmesine neden olduğunu söyler. Bu olaylar üzerine Warren çifti Boston’a gider ve Arne’nin ev sahibini öldürdüğü şekilde öldürülen farklı bir kadının cinayetini araştırırlar. Katie isimli kadınını araştırırken bir arkadaşının kaybolduğunu ve onun evinde bir totem daha bulurlar.

Warren daha sonra olayları daha iyi görebilmek için bir vizyon kullanır ve Jessica'nın Katie'yi öldürdükten sonra bir uçurumdan aşağı atladığını keşfeder. Daha sonra cenazenin olduğu eve giderler ve cesede dokununca Lorraine bir vizyon daha görür. Çift araştırmalarını genişletmek için evlerine dönerler ve Stregherian büyücülük kitabından yararlanarak laneti kaldırmaya çalışırlar. 2021 yılının en iyi korku filmlerinden biri olan The Conjuring 3 The Devil Made Me Do It ya da bilinen adıyla Korku Seansı 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1