Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
601 İzlenme
Desperados
5.2 IMDB Puanı

Desperados

(Desperados)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lost City
  • Film Süresi 1sa 45dk
Desperados izle filmi 2020 yılında Lauren Palmigiano tarafından yönetilen ABD yapımı bir romantik komedi filmleri listesinde yer alan bir yapımdır. Desperados izle filminin oyuncu kadrosunda Nasim Pedrad, Lamorne Morris, Robbie Amell, Anna Camp, Heather Graham ve Sarah Burns yer alırken filmin senaryosunu ise Ellen Rapoport yazmıştır.

Romantik komedi filmleri severlerin izlemesi gereken Netflix filmi Desperados izle filminin konusu ise hayatından oldukça umutsuz bir kadın olan Wesley, Sean adında bir adamla çıkmaya başlar. Ancak Sean, evlilikten ve çocuklardan bahsetmeye başlayınca Wesley sıkılır ve randevuyu bitirip oradan uzaklaşırken ayağı kayar ve yere düştüğü sırada, oldukça yakışıklı olan Jared ile tanışır. Dışarıdan oldukça uygun biri gibi gözüksede sakladığı bir şeyler var gibi gözükür. Jared ve Wesley güzel bir gece geçirdikten sonra beş gün boyunca birbirlerini hiç aramazlar. Bu duruma çok üzülen Wesley sarhoş olup arkadaşlarıyla birlikte Jared’a hakaret dolu bir mail atarlar. Bir kaç gün sonra Jared, Wesley’i arar ve henüz maillerini kontrol etmemişken Meksika’da kaza geçirdiğini söyler. Wesley durumu kurtarabilmek için Meksika’ya gidip gizlice maili silmeye karar verir ve iki arkadaşı ile birlikte Meksika'ya uçarlar.

Desperados izle filminde Meksika’ya ulaşan üç kafadar gittikleri otelde Sean ile karşılaşır. Wesley ise otelde çıkardığı arızalardan dolayı otelden atılır ve arkadaşlarının yardımıyla tekrar otele sızmaya çalışır. Otele girmeye çalışırken yakalanan Wes polisler tarafından nezarete atılır ve sonucunda Sean gelir karakoldan onu alır. Jared ile havaalanında buluşan Wes bu kez maili uçakta silmeyi planlar. Uçağa bindiklerinde Wesley, Jared'e maili itiraf eder ancak Jared umursamaz fakat Jared kendi benliğini gizlediği için ayrılırlar. Daha sonra tripleriyle meşhur Wesley arkadaşlarının onunla ilgilenmediğini düşünerek onlarla kavga etmeye başlar. İşler daha da karmaşık bir hal aldıktan sonra yalnız kalan Wesley’e Sean yardımcı olur ve onu referans olduğu bir işe yönlendirir. Daha sonrasında arkadaşlarından da özür dileyerek buzları eritir. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz Desperados izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile 4K Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.