Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,493 İzlenme
Dört Dörtlük Buluşma

Dört Dörtlük Buluşma

(Four to Dinner)
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Four to Dinner (Quattro meta) izle ya da Türkçe adıyla Dört Dörtlük Buluşma izle filmi, yönetmenliğini Alessio Maria Federici’nin yaptığı bir filmdir. Portekiz ve İtalya ortak yapımı olan ve romantik komedi filmleri türünde yer alan Dört Dörtlük Buluşma full izle filminin senaryosu ise Martino Coli tarafından kaleme alınmıştır. Dört bekar arkadaşın, birbirlerinden farklı hikayelerde çiftlerin farklı kombinasyonlarda bir araya geldiği oldukça komik olan Four to Dinner izle filminin oyuncu kadrosunda ise Matilde Gioli, Giuseppe Maggio, Matteo Martari, Tommaso Basili, Ilenia Pastorelli, Soraia Tavares, Almano Sancho gibi oyuncular yer almaktadır.

Dört Dörtlük Buluşma Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Luca ve Sara'nın öğle yemeğinde bir çift olan arkadaşları ile ruh eşlerinin var olup olmadığı konusunda tartışırlar. Ekibin erkek olan üyeleri, Luca'nın kendileri için yapılmış mükemmel bir insan olmadığı fikrine katılmamaktadır ve onlara daha iyi bir bakış açısı kazandırmak için Sara ile birlikte onlara bir hikaye anlatır. Evli olduklarında dört arkadaşını öğle yemeğine davet ederler. Chiara ve Giulia, Sara ve Matteo’yu davet ederken Luca ise Dario’yu davet eder.

Birbirinden farklı hikayelerde hem erkeklerin hem de kadınların birbirleriyle çıktığı iki farklı öykü vardır ve başka bir bakış açısında Matteo'nun başarılı olduğu ve Chiara ile bir araya geldiği hikaye anlatılır. Diğer bir hikayede ise Giulia ile olan hayatını anlatır. Aynı şekilde Giulia ile öylesine takılan Dario’da diğer hikayenin kahramanıdır. Ancak başka bir hikayede Matteo, Chiara tarafından reddedilir ve Matteo, her iki kadını da farklı hikayelerde hamile bırakır ve ikisiyle de evlendikten sonra iki kadını da aldatır.

Dört Dörtlük Buluşma izle filminde Dario'nun Giulia ile ciddi olduğu ve Chiara'ya aşık olduğu gösterilirken, gerçek hayatta ise Luca, bir yıl önce nikahına katıldıkları kişinin Matteo olduğunu ve arkadaşlarının onun kiminle evlendiğini merak ettiklerini söyler. Çiftlerden hangisinin gerçekte birlikte olduğu sorulduğunda Luca, dördünün de onlara katılacağını yakında öğreneceklerini söyler. Oldukça ilginç ve bir o kadar da karışık bir senaryoya sahip olan Four to Dinner izle ya da Dört Dörtlük Buluşma izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.