Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,181 İzlenme
Evde Tek Başına 1
7.6 IMDB Puanı

Evde Tek Başına 1

(Evde Tek Başına)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox Home Entertainment
1990 yılında vizyona giren Home Alone izle ya da Türkçe adıyla Evde Tek Başına izle filmi, Chris Columbus yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu John Hughes tarafından kaleme alınan Evde Tek Başına 1 izle filmi ABD yapımı olup aile ve komedi filmleri türünde yer alan bir filmdir. Noel tatilinde Paris’e giden bir ailenin, yolculukları sırasında geride bıraktıkları küçük çocuklarının evde tek başına yaşadığı maceraları anlatmaktadır. Evde Tek Başına filmleri serisinin ilk filmi olan Evde Tek Başına full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Catherine O'Hara gibi oyuncular yer almaktadır.

Evde Tek Başına Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, McCallister ailesi, Noel tatilleri için Paris'e gitmek üzere yola çıkarlar, ancak aile ayrılmadan önceki gece evinde toplanarak geçirmeye hazırlanır. Peter ve Kate'in en küçük oğlu Kevin, diğer kardeşleri ile aile yemeğinde kavga edince ailesi tarafından cezalandırılır ve çatı katına gönderilir. Daha sonra sinirlenen Kevin, Kate ile tartışır ve ailesinin ortadan kaybolmasını ister. Daha sonra gece boyunca süren fırtına, elektrik tellerine zarar verir atlarına zarar verir ve elektrikler kesilince sabah alarm çalmaz ve aile uçağı kaçırmamak için bir karmaşanın içine düşer.

Ailenin panikle uçağı kaçırmamak için evden acilen çıkması ile, bir önceki gece çatı katına gönderdikleri Kevin’i almayı unuturlar. Kevin ise sabah uyandığında evde kimseyi bulamaz ve dileğinin gerçekleştiğini düşünerek özgürlüğünün tadını çıkarmaya başlar. Ancak daha sonra korkunç komşunun onu korkutmasından sonra Harry ve Marc adındaki iki hırsızdan korkmaya başlar. Hırsızlar mahalledeki diğer boş evleri hedef alırken, Kevin ise hırsızların hala ailesinin evde olduğunu düşünmesi için bir numara yapar ve onları kandırır. Annesi Kate ise Kevin’ı unuttuklarını uçak havalandıktan sonra fark eder ve Paris'e vardıklarında ise sonraki iki gün için bütün biletlerin tükendiğini öğrenirler.

Evde Tek Başına izle filminde Peter ve diğerleri Paris’te kalırken, Kate ailenin geri kalanı kardeşinin Paris'teki dairesinde kalırken Kate, birkaç aktarma yaparak Amerika’ya ulaşmayı başarır, ancak çok fazla ilerleyemez. Bu sırada hırsızlar Harry ve Marv sonunda Kevin'in evde yalnız olduğunu fark ederler ve Kevin, onların eve girmek için yaptıkları planı duyar. Kevin bir süre sonra ailesini özlemeye başlar ve bir Noel baba kostümü giymiş birinden ailesini geri getirmesini ister. Bir süre sonra Kevin evde hırsızları engellemek için evi bubi tuzaklarıyla donatır ve kısa süre içinde Harry ve Marv içeri girmeyi başarırlar. Ancak hırsızlar Kevin’in tuzaklarına birer birer yakalanmaya başlarlar.

Sonunda Kevin polisi arar ve kaçmayı başarır, daha sonra onları komşularının evine çeker ve hırsızlar Kevin’ı köşeye sıkıştırdıkları sırada Marley araya girer ve kürekle bayıltır. Polisin gelmesi ile Harry ve Marv tutuklanır. Noel Günü geldiğinde ise Kevin, Evde Tek Başına izle olması nedeniyle üzülmeye başlar. Yılların eskimeyen ve en iyi Noel ve yılbaşı filmlerinden biri olan Evde Tek Başına izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.