Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,630 İzlenme
Godmothered
6.1 IMDB Puanı

Godmothered

(Godmothered)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Kari Granlund, Melissa Stack
2020 yılında vizyona giren Godmothered izle filmi, yönetmenliğini Sharon Maguire’nin yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Komedi ve fantastik filmler türünde yer alan Godmothered hd izle filminin senaryosu ise Kari Granlund ve Melissa Stack ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Godmothered filminin oyuncu kadrosunda ise Isla Fisher, June Squibb, Jillian Bell, Sonia Manzano gibi oyuncular rol almaktadır.

Godmothered Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, anavatan denilen büyülü bir yerde, peri vaftiz anneleri , insanların dileklerinin gerçekleşmesine yardımcı olmak için eğitim alırlar. Aralarında en genç ve yaşlı olmayan tek peri olan Eleanor Fay Bloomingbottom, zanaatta pek iyi olmamasına rağmen neşeyle kendini bu işe veriyor. Eleanor başka bir vaftiz annesinden okulun kapatılacağını, artık kimsenin dilek tutmayacağını ve diş perisi olmayı öğrenmeleri gerektiğini öğrenir.yerine. Kararlı olan Eleanor, atama odasını kontrol eder ve Mackenzie Walsh adında 10 yaşındaki bir kızdan bir mektup bulur ve ona yardım etmeye karar verir. En büyük öğrencisi Agnes ona yardım eder ve onu öğrenirse okulun kapatılacağı ve daha da kötüsü güçlerinin elinden alınacağı konusunda uyarır.

Eleanor, arkadaş canlısı bir kamyoncunun onu Boston , Massachusetts'e götürdüğü gerçek dünyada bulur ve burada şok olur, Mackenzie, başarısız bir televizyon istasyonunda çalışan, puf parçaları hakkında rapor veren 40 yaşındaki sefil bir bekar annedir . Sihrini sergileyerek onu bir peri vaftiz annesi olduğuna ikna etmeyi başarır ve Mackenzie, onu evine, iki çocuğu Mia ve Jane'e ve çocuklara bakmakta yardımcı olan kız kardeşi Paula'ya götürmek zorunda kalır. Jane, lisesi için yapması gereken şarkı söyleme konusunda sosyal kaygıya sahip olduğundan , Mackenzie çocuklarını yetiştirmede sorun yaşıyor . Eleanor bodrumda uyumaya zorlanır ve Mackenzie'nin yaptığı bir yoruma dayanarak kocasının kaçtığına inanmaya başlar.

Eleanor, Mackenzie ile birlikte çalışmaya başladığında ve Mackenzie'ye karşı hisleri olan iş arkadaşları Duff ve Hugh Prince ile tanıştığında, Eleanor'u çok memnun edecek şekilde ailenin hayatlarını etkilemeye başlar. Eleanor yanlışlıkla gökyüzünde renkli bir patlama yaratır ve daha sonra şehir çapında bir karartma yaratır. Bir kızak kazasının ardından viral bir sansasyon haline geldi ve ikincisi haber istasyonuna daha yüksek puanlar verdi. Eleanor, Mia'dan Mackenzie'nin kocasının öldüğünü öğrenir ve bunun Jane'in kaygısıyla bağlantılı olduğunu anlar ve ona herkesin içinde " En Sevdiğim Şeyler " i söyleterek ona yardım eder . Bu arada, Mackenzie'nin yeni keşfedilen iyimserliği onu makyaj yapmaya ikna eder ve Mackenzie, Hugh ile daha fazla takılmaya başlar.

Agnes, Eleanor'a ertesi gece gece yarısına kadar Mackenzie'nin gerçek aşkını bulması gerektiğini, yoksa güçlerini kaybedeceğini söyler. Mackenzie'yi vicdansız patronları Grant tarafından verilen bir partiye katılmaya ikna eder ve güçlerini onu Hugh'a aşık etmek için kullanmaya çalışır. Bu başarısız olur ve Mackenzie, hayatını engellemeye çalıştığı için onu azarlar. Onların argümanı, Grant'in tüm son hikayelerin planlandığına inandığı partideki herkes tarafından duyulur. Mackenzie Eleanor'a gitmesini söyler, ancak Paula vaftiz annesi kitabını bulur ve onu aramaya koyulur. Mackenzie'nin sürprizine göre, Grant, Eleanor'un onu sömürmesini istiyor. Mackenzie reddedince, Grant onu kovdu ve Hugh, kendisine başka bir iş teklif edildiğini açıkladıktan sonra istifa etti.

Mackenzie, o gece Noel festivalinde lise için şarkı söylemesi gerektiğinden Jane'in hala endişesi olduğunu öğrenir. Paula'yı Eleanor'un balkabağı arabası yapmasına yardım etmeye çalışırken bulurlar. Ona ihtiyaçları olduğunu söylerler ve onları gösteriye zamanında götürmek için bir karpuz arabası yapar. Jane, şaşkın bir izleyici kitlesine babasının gitarını kullanarak performans sergiliyor. Müdire Moira, Eleanor'u götürmek için gelir ve ona başarısız olduğunu söyler. Ancak Eleanor, formülün eski olduğunu ve herkesin kendi gerçek aşk fikrine sahip olduğunu anladığını söyler. Walshlar ve seyircilerden gelen cesaretlendirmeden sonra Moira, Eleanor'un başarılı olduğunu kabul eder ve ikisi görev tamamlanarak geri dönerler. Gotmothered izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.