Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
6,149 İzlenme
Hadi Gidelim
7.4 IMDB Puanı

Hadi Gidelim

(Onward)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 1sa 42dk
Yönetmen
Senaryo Dan Scanlon, Jason Headley, Keith Bunin
Pixar Animasyon şirketinin 2020 yılında vizyona giren Onward izle ya da türkçe adıyla Hadi Gidelim Türkçe Dublaj izle animasyon filmi Dan Scanlon yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Scanlon, Jason Headley ve Keith Bunin isimlerinin yazdığı komedi ve Fantastik filmler kategorisindeki bu animasyon filmleri listesindeki eğlenceli yapımın karakter seslendirmeleri ise Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus ve Octavia Spencer tarafından yapılmıştır.

Animasyon filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken bu yapımın konusu ise şöyle, Kahramanlarımız küçük yaşta kaybettikleri ve çok az hatırladıkları ölen babalarını geçici olarak da olsa geri getirecek bir şansları olduğunu öğrenirler. Yapılması çok zor büyülerin ve sihirlerin kol gezdiği ve yaratıklarla dolu koca bir dünyada yıllar boyunca teknolojinin de ilerlemesiyle büyü ve sihir artık geri planda kalmıştır. Yeni dünyada Ian Lightfoot özgüveni yüksek olan bir elf olarak abisi Barley ile birlikte yaşamaktadır. Bir gün Ian’nın doğum gününde annesi, ona ve abisine ölen babalarından kalan bir hediye verir.

Hediyeler arasında bir asa ve yanında bir çeşit büyü tarifi anlatan mektup vardır. Ian bu mektubu kullanarak büyü yapmayı öğrenir ve ilk denemesinde başarılı olacakken abisi tarafından büyü bölünür ve hediyelerden bir diğeri olan mücevher parçalanır. Yarım kalan büyüyü tamamlamaları için gün bitmeden yeni bir mücevher bulmaları gereken bu iki kardeş bir an önce yola koyulur. Yeni bir mücevherin peşine düşen kardeşler, Corey’in sahibi olduğu bir restorana ulaşırlar. Burada başka bir mücevherin yerini tarif eden harita üzerinde tartıştıkları sırada Corey sinirlerine hakim olamaz ve restoranını ateşe verir. Haritanın da restoran ile birlikte yanması ile kahramanlarımızın elinde ipucu olarak sadece Raven’s Points dağı kalmıştır. Peşlerindeki Laurel ise Corey ile ortak olup Barley ve Ian’ın peşine düşerler.

Raven’s Points’e doğru yolculukları devam eden kardeşler yol üzerinde bir takım maceralar atlatırlar. Bu maceralarını atlatmaları ise büyü kullanarak farklı rollere bürünebilmeleridir. Peşlerindeki ekipten kurtulsalarda dağa ulaşmak için tehlikeli bir yoldan geçmek zorunda kalırlar. Çeşitli büyüler kullanarak babalarını bir kez görebilmek için düştükleri bu tehlikeli macerayı sitemizden kesintisiz olarak Full HD ve 1080p izle kalitesinde donmadan Onward izle ya da Hadi Gidelim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile keyifle izleyebilirsiniz.

Resimler 2