Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
7,724 İzlenme
Hırçın Kız
4.6 IMDB Puanı

Hırçın Kız

(Poskromienie zlosnicy )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix, Bagatela Studio
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo Hanna Wesierska, Wojciech Saramonowicz, Anna Wieczur-Bluszcz
2022 yılında vizyona giren Hırçın Kız izle ya da orijinal adıyla Poskromienie zlosnicy izle filmi, Anna Wieczur-Bluszcz yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Hanna Wesierska ve Wojciech Saramonowicz ikilisinin kaleme aldığı Hırçın Kız izle filmi romantik komedi filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Magdalena Lamparska, Mikolaj Roznerski, Piotr Cyrwus, Tomasz Sapryk gibi oyuncular rol almaktadır.

Hırçın Kız Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Zakopane'de, Podhale adlı bir köyde, iki kuzen, Wacus ve Jedrus, her zaman birbirleriyle anlaşmazlık içindeydiler. Ancak bir firma gelecek vaat eden bir anlaşma teklif ettiğinde, arazilerini birlikte satmayı planladılar. Tek sorun, Jedrus'un kız kardeşinin de topraktaki payına sahip olmasıydı. Chicago'dan geldiğinde arazisini satmayacağını açıkça belirtti. Firma, anlaşmanın yürümesi için kardeşlere bir hafta teklif etti.

Hırçın Kız altyazılı izle filminde bu arada, firma finansal olarak batıyordu ve yatırımcıların ilgisini çekecek arazi anlaşmasını dört gözle bekliyorlardı. Arazinin gizli bir hazinesi vardı; bir bogwood mevduat vardı. Bogwood'un değeri elmastan daha büyük ve bu yatırımcıyı ilgilendiriyor; sadece arazi anlaşması varsa yatırım yapmayı kabul etti. Agata ve Patryk Nawrot, Nawrot firmasının sahipleriydi. Agata işlerle ilgilenirken, ağabeyi çoğunlukla zor durumlara düştü. Agata, ağabeyinin durumunu kendi lehine kullanmaya karar verdi. Korumasını, Patryk'i para için tehdit etmesi için gönderdi. Genel olarak dikkatsiz olan Patryk, adama borcu olduğunu düşündü ve kız kardeşini yardıma çağırdı. Ona bir haftada on milyon ödemeyi kabul etti, ama onun için çalışmak zorunda kaldı. Patryk, Kaska'yı ikna etmek ve araziyi kazanmak için Podhale'ye gönderildi.

Bütün gerçeği bilmeyen kardeşler de, kız kardeşlerini kazanmak için yakışıklı bir adamı kullanmaya karar verdikleri benzer bir plan yaptılar. Patryk ile de röportaj yapıldı ve o kolayca kardeş için en iyi seçimdi. Patryk bunun başka bir rakibi uzak tutacağını ve kardeşlerin yardımını alacağını düşündü. Herkes kendi menfaatine göre planlar yaparken, Kaska, Silikon Vadisi'ni baldan inşa etmeyi hayal etti. Arılar hakkında tutkulu olan ve arıların hayatta kalmasına yardımcı olmak için teknolojik olarak katkıda bulunmak isteyen bir bilim insanıydı. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Poskromienie zlosnicy izle ya da Hırçın Kız izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.