Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
27,354 İzlenme
İnanılmaz Örümcek Adam 1
6.9 IMDB Puanı

İnanılmaz Örümcek Adam 1

(Amazing Spider Man 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia PicturesMarvel Entertainment
Yönetmen
Senaryo James Vanderbilt, Alvin Sargent, Steve Kloves
2012 yılında vizyona giren Amazing Spider-Man 1 izle ya da Türkçe adıyla İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle filmi, yönetmenliğini Marc Webb’in yaptığı bir filmdir. ABD yapımı aksiyon, macera ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan süper kahraman filmi olan İnanılmaz Örümcek Adam 1 full izle filminin senaryosu ise James Vanderbilt, Alvin Sargent, Steve Kloves isimleri kaleme almıştır. Marvel Çizgi Romanlarının Örümcek Adam karakterine özel yapılan dördüncü filmi olma özelliği taşıyan film, Örümcek Adam filmleri serisinin ilk üç filmden sonraki yeniden başlatma serisinin ilk filmidir.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Türkçe Dublaj izle filminde Andrew Garfield, Peter Parker ve Örümcek Adam karakterini canlandırırken, diğer rollerde ise Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, Martin Sheen, Sally Field gibi oyuncular yer almaktadır. Amazing Spider Man 1 izle filminde Peter Parker genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılır ve örümcek benzeri güçler kazandıktan sonra yaşadığı şehri gizemli bir düşmandan kurtarmaya çalışır.

Amazing Spider Man 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Peter Parker henüz çocuk yaştayken, babası Richard Parker'ın çalışma odasına hırsız girdiğini fark eder. Bunun üzerine ailesi, ofiste bulunan tüm gizli belgeleri toplar ve Peter'ı halası May ve Ben amcanın evine götürdükten sonra bir daha dönmemek üzere evden ayrılırlar. Aradan yıllar geçmesinden sonra Peter Parker Midtown Fen Lisesi'nde öğrencidir ve burada Gwen Stacy'ye aşıktır. Peter babasının bilim adamı Dr. Curt Connors ile birlikte OsCorp’da çalıştığını çğrenir.

Bir süre sonra Oscorp'a gizlice girer ve burada genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılır. Daha sonra süper güç, keskin duyular, çeviklik ve hız gibi örümcek benzeri yetenekler kazanır. Peter, babasının evraklarını inceledikten sonra tek kolu olan Connors'ı ziyaret eder ve Richard'ın oğlu olduğunu ona söyler. Daha sonra Connors'a babasının çözdüğü bir problemi onun deneylerinin bir parçasının eksik olan kısmı olarak verir. Birkaç gün sonra ise Ben ve Peter evde tartıştıktan sonra Peter evden kaçar ve peşinden giden Ben, Peter’ın kaçmasına izin verdiği bir hırsız tarafından vurularak öldürülür.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle filminde Peter katili bulmak için güçlerini kullanır ve kimliğini gizlemek için bir maske ve tayt benzeri kostüm giyer. Gwen'in ailesiyle akşam yemeğinde, babasının Örümcek Adam’dan hoşlanmayan polis memuru George Stacy olduğunu öğrenir. Daha sonra Peter kimliğini Gwen'e açıklar ve ikili öpüşürler. Connor ise Reptile DNA'sını fareler kullanarak başarılı sonuçlar elde ettikten sonra insan deneylerine geçer. Ancak yardımcısının testler bitmeden deneye başlamayacağını söylemesi üzerine Connors formülü kendi üzerinde dener. Serumu kendi üzerinde denedikten sonra bayılır ve kendine geldiğinde kolunun yenilendiğini görür.

Artık kendine Örümcek Adam diyen Peter, köprüdeki insanları Connors'ın saldırısından kurtarır ve Reptile olan Connors ile savaşır. Bu savaşta Connors, Örümcek Adam’ın Peter Parker olduğunu öğrenir. Bu sırada polis ise ikisini birden bulmak için operasyon başlatır. Gwen’ın polis babası ise Peter’ın Örümcek Adam olduğunu öğrenince onu Reptile’ı yakalaması için serbest bırakır. Marvel Sinematik Evreninin sevilen karakteri Örümcek Adam 4 izle filmi, Amazing Spider Man 1 izle ya da İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

13 yorum