Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,281,581 İzlenme
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok
8.3 IMDB Puanı

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

(Spider-Man: No Way Home)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi, Marvel çizgi romanlarının beyaz perdeye uyarlanan ve en sevilen karakteri olan Örümcek Adam filmleri yeni serisinin üçüncü filmi olan Spider Man No Way Home izle ya da Türkçe adıyla Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi 17 Aralık 2021 tarihinde Jon Watts yönetmenliğinde vizyona girecektir. Spider Man hayranlarının merakla beklediği yeni serisinin son filmi Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminin oyuncu kadrosunda ise Yenilmezler ekibinin ve yeni serinin genç oyuncusu Tom Holland, Doktor Strange karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch, MJ karakterini canlandıran Zendaya, May hala rolünde Marisa Tomei, Betty Brant rolünde Angourie Rice, önceki Marvel filmlerinden tanıdığımız Happy Hogan, Strange’in yardımcısı Wong rolünde Benedict Wong ve Jamie Foxx, J.K. Simmons, Alfred Molina gibi ünlü isimler Spider Man No Way Home izle filminde yer almaktadır.

Marvel Sinematik Evreninin yirmi yedinci filmi olma özelliğini taşıyan, 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan ve çekimlerine 2020 yılının Ekim ayında başlanan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminin konusu ise şöyle, Örümcek Adam Evden Uzakta filminde olan olaylardan sonra kimliği açığa çıkan Peter Parker’ın hayatı tehlikededir. Kimliğinin ifşa olmasının ardından işleri yoluna sokmaya çalışan ama gittikçe içinden çıkılmaz bir hale sokan Peter Parker iyi niyetle Doktor Strange’den yardım ister ancak işler onun sandığı kadar kolay olmaz ve bir anda her şey alt üst olur. Peter’ın Doktor Strange’den yardım istemesi ile başlayan olaylar zinciri yüzünden yeni bir düşmanın ortaya çıkması için bir kapı açılmıştır. Spider-Man yani Peter Parker’ın boyunu aşan bu yeni düşman ise Sinister Six çetesinden başkası değildir.

Büyünün bozulmasından sonra Peter, bir MIT dekanını MJ ve Ned'in uygulamalarını yeniden gözden geçirmeye ikna etmeye çalıştığı sırada önceki filmlerden hatırladığımız Otto Octavius’un saldırısına uğrar. Octavius, Parker'ın nanoteknolojisi kıyafetini mekanik dokunaçlarına bağlanan ve Parker'ın onları devre dışı bırakmasına izin veren Demir Örümcek Adam Eve Dönük Yok izle kıyafetinden alır. Sonrasında ise Norman Osborn gelip saldırdığında, Strange Parker'ı Sanctum'a ışınlar ve Octavius'u Curt Connors'ın yanındaki bir hücreye kilitler. Büyünün bozulmasıyla Örümcek Adam'ın kimliğini bilen insanların bulunduklara evrene geldikleri ortaya çıkar. Strange daha sonra Peter Parker, MJ ve Ned'e onları bulup yakalamalarını söyler. Spider Man No Way Home izle filminde Max Dillon ve Flint Marko'yu bulup hücreye getirdikten sonra Osborn, Yeşil Goblin’den kontrolünü geri alır. Sonrasında ise Örümcek Adam’a ulaşır ve Osborn, Octavius ​​ve Dillon, Spider-Man ile savaşlarını tartışırken, ölümlerinden hemen önce evrenlerinden çekildiklerini öğrenirler. Strange, büyüyü tersine çevirip diğer evrenlerden gelenleri kendi evrenlerine gönderip ölümlerine neden olacağı sırada Peter, ölümlerini önlemek için önce kötülerin güçlerini ve deliliklerini iyileştirmeleri gerektiğini söyler ve Doktor Strange’den büyü çalmayı başarır.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminde daha sonra Osborn'un Goblin kişiliği kontrolü ele almasıyla tedavi görmemiş kötüleri Parker'a ihanet etmeye ikna eder. Dillon, Marko ve Connors kaçarken, Goblin May'i öldürür. Diğer tarafta ise Ned, Strange'in askı halkasını kullanarak portallar oluşturabileceğini fark eder ve MJ ile birlikte Parker'ı bulmaya çalışır. Ancak bu sırada Strange'in büyüsü tarafından çağrılan ve diğer evrenlerdeki Spider Man’leri, yani Parker'ın alternatif versiyonlarını bulurlar. Alternatif Parker'lar sevdiklerini kaybetme hikayelerini Peter ile paylaşırlar ve sonunda üç Parker kötü adamlar için tedavi geliştirirler. Senaryosunu Steve Ditko, Stan Lee ve Chris McKenna imzası bulunan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p izle kalitesinde Örümcek Adam ve Doktor Strange’in Sinister Six’e karşı verdikleri bu amansız mücadeleyi vizyona girdikten hemen sonra kesintisiz bir şekilde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

272 yorum