Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
7,439 İzlenme
Örümcek Adam 2
7.3 IMDB Puanı

Örümcek Adam 2

(Spider-Man 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Marvel Enterprises
  • Film Süresi 2sa 7dk
Yönetmen
Senaryo Stan Lee, Steve Ditko, Alfred Gough
Oyuncular Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Rosemary Harris, Donna Murphy, JK Simmons
2004 yılında vizyona giren Spider-Man 2 izle filmi ya da Türkçe adıyla Örümcek Adam 2 izle filmi, yönetmenliğini Sam Raimi’nin yaptığı Örümcek Adam filmleri serisinin ikinci filmidir. Senaryosu Alfred Gough, Miles Millar, Michael Chabon, Alvin Sargent isimleri tarafından kaleme alınan ABD yapımı olan Spider Man 2 izle filmi macera ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan bir süper kahraman filmidir. Marvel Çizgi Romanlarının Örümcek Adam serisinden beyaz perdeye uyarlanan ikinci filmi olan Spider Man 2 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Rosemary Harris, Donna Murphy, JK Simmons isimleri yer almaktadır.

Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Peter Parker hem sevgilisi Mary Jane’den hem de en iyi arkadaşı Harry Osborn'dan uzaklaşmıştır. May halanın tahliyeyle karşı karşıya olduğunu öğrenir ve kendisini, genellikle hayati tehlike oluşturan durumlarda, güçlerinin geçici ama yinelenen kayıplarının acısını çekmeye başlar. Oscorp şirketinin başkanı olan Harry, Peter’ın akıl hocalığını yapan bilim adamı Otto Octavius'un bir projesine sponsor olur. Octavius ise tehlikeli maddeleri işlerken yapay zekaya sahip güçlü robotik bir kol yapar ve bunu kendisi kullanır.

Peter ve Harry'nin katıldığı bir gösteride, bir güç artışı reaktörünün dengesini bozar Octavius, karısını öldüren ve sinir sisteminden kolları engelleyen ve çipi yakan reaktörü kapatamaz. Peter ise Örümcek Adam olarak deneyi kapatır. Hastanede ise doktorlar, Octavius'un kollarını çıkarmaya hazırlanır, ancak çip olmadan, artık duyarlı kollar doktorları öldürerek kendilerini savunurlar. Daha sonra Octavius ​​bir limana saklanır ve silahların yapay zekası bozulan deneyini yeniden yapmaya karar verir. Gazete ise ona Doktor Ahtapot lakabını takar.

Mary Jane ise Bugle gazetesi editörü J. Jonah Jameson'ın oğlu astronot John Jameson ile nişanlanır. Örümcek Adam 2 izle filminde Peter, hayatını dengeleyemediği için duygusal bir çöküntü yaşar ve güçlerini kaybeder. Daha sonra Örümcek Adam 2 altyazılı izle olmayı bırakarak normal hayatına döner. Ancak şehrinin suç oranlarındaki artış Peter'ı endişelendirmeye başlar. Reaktörünü beslemek için trityuma ihtiyaç duyan Octavius, Harry'yi ziyaret eder ve Harry, Norman'ın ölümünden sorumlu olduğuna inandığı Örümcek Adam karşılığında ona yardım etmeyi kabul eder. Daha sonra Octavius'a, Spider-Man 2 izle ile arkadaş olduğunu düşündüğü Peter'ı aramasını söyler.

Örümcek Adam 2 izle filminde Octavius, Peter'ı bulur ve ona Örümcek Adam'ı bulmasını söyledikten sonra Mary Jane'i yakalar. Mary Jane’in hayatının tehlikeye girmesi, Peter'ın güçlerinin geri dönmesine yol açar ve Peter Octavius'un peşine düşer. İkisi savaştığı sırada trenine düşerler ve ​Peter raydan çıkan treni kurtarmak için Octavius’u bırakır. Daha sonra Octavius, Peter'ı yakalar ve onu Harry'e teslim eder. Harry Örümcek Adam'ı öldürmeye hazırlanır, ancak Peter'ı maskenin altında görünce şok olur.

Peter, Harry'yi Octavius'a ulaşmak için daha büyük şeylerin tehlikede olduğunu söyleyerek ikna eder. Sonrasında ise Nükleer reaksiyon şehri tehdit edince tekrar savaşırlar. Örümcek Adam 2 izle filminde daha sonra Mary Jane, Peter'ın gerçek kimliğini öğrenir ve bu yüzden birlikte olamayacaklarını söyler. Ancak düğün gününde Mary Jane, John'u terk eder ve Peter'a gider. Spider Man 2 izle filmi ya da Örümcek Adam 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum