Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
910 İzlenme
Kalbimin Sesi
5.3 IMDB Puanı

Kalbimin Sesi

(Fuimos canciones )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Elísabet Benavent, Laura Sarmiento Pallarés
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Sounds Like Love izle ya da orijinal adıyla Fuimos canciones izle filmi, türkçe adıyla Kalbimin Sesi izle filmi İspanya yapımı olup, romantik komedi filmleri türünde yer alan bir müzik filmidir. Yönetmenliğini Juana Macías’ın yaptığı ve senaryosu Laura Sarmiento tarafından kaleme alınan bu tatlı filmin başrollerinde ise María Valverde ve Álex González isimleri yer almaktadır. Eski sevgilisiyle yolları yeniden kesişen Maca isimli genç bir kadının hikayesini anlatan filmin konusuna gelirsek, Maca, sevgilisi Leo ile ayrılmasından sonra kötü kadını oynamaya çalışır ve genelde patronu, ne konuşursa konuşsun her zaman küçümseyici bir tonda cevap verir ve sabrını test eder.

Kalbimin Sesi türkçe dublaj izle filminde Maca, ayrılık sonrası yavaş yavaş hayatına devam eder ancak yakın arkadaşı Raquel'in Leo ile sevgili olması işleri değiştirir. Leo’nun hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi ise ona daha çok acı verir. Sounds Like Love izle filminde Adriana ise aseksüel bir kadındır ve kocası Julian'a karşı fiziksel çekim eksikliği yaşamasına rağmen sessiz kalmaya karar verir. Ancak kocasıyla aynı yatağa girdiğinde, ondan daha çok başka kadınlara ilgi duyduğunu fark eder. Evde kocasından bebek sahibi olmaya çalışırken, dışarıda kocasıyla üçlü seks yaptığı kadınla ilişkisi vardır ve bu ikilemde yaşamaya çalışır.

Jimena ise Kalbimin Sesi altyazılı izle filminde arkadaş grubunun üçüncü üyesidir ve hayatının aşkı Santi'yi ölümden döndürmek için her şeyi dener. Sürekli onu arar ya da sosyal medyada ya da dışarıda, diğer erkeklerde nerede ne yaptığını kovalar. Hatta fizyoterapist olan Samuel'den hoşlanmaya başladığında bile, Santi ile hiçbir ortak yanı olmadığı için onu görmezden gelir. Maca için, Leo'dan ayrıldığı bir gerçektir. Adriana için ise kocasıyla mutlu olmasıdır. Jimena için Santi'yi ya da daha doğrusu onun reenkarnasyonunu bulmanın derdindedir. Leo'nun tekrar ortaya çıkmasından dolayı kaynaklanan kargaşa, Leo'nun etrafında dönen tekrar eden düşüncelerinden ve taşınma planları gibi nedenler herşeyi karıştırmaya devam eder.

Maca'nın farklı kişilikleri birbiriyle çelişmektedir. Kariyerine bağlı olan ve yapılması gerekeni yapması gerektiğine inanan, kariyer odaklı Maca ve Leo'nun tekrar hayatına girmesinden rahatsız olan kendine güveni olmayan Maca olarak çelişkiye düşmüştür. Adriana da ilişkisini Maca ve Jimena'dan saklar. Çünkü hala hayatının Julian'ına ait olduğuna inanmaktadır. Ancak Maca, Adriana ve kadını öpüşürken yakalar, ancak tekrar bir araya geldiklerinde Adriana hiçbir şey söylemez. Romantik komedi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz 2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Fuimos canciones izle filmi ya da Kalbimin Sesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.