Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
595 İzlenme
Kendi İyiliğin İçin
5.4 IMDB Puanı

Kendi İyiliğin İçin

(Es ist zu deinem Besten)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Koryphäen Film
  • Film Süresi 1sa 31dk
2020 yılında vizyona giren Es ist zu deinem Besten izle ya da Türkçe adıyla Kendi İyiliğin İçin izle filmi, yönetmenliğini Marc Rothemund’in yaptığı Almanya yapımı komedi filmidir. Senaryosu Hans G. Raeth ve Felix Starck isimleri tarafından kaleme alınan Kendi İyiliğin İçin full izle filmi, kızları aşık olan avukat bir babanın, onları erkek arkadaşlarından ayırmaya çalışmasını anlatan bir komedi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Heiner Lauterbach, Jürgen Vogel, Hilmi Sözer, Janina Uhse, Lisa-Marie Koroll, Lara Aylin Winkler gibi oyuncular yer almaktadır.

İspanya yapımı ve 2017 de gösterime giren Es por tu bien filminin yeniden çevrimi olan Kendi İyiliğin İçin Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Berlin’de yaşayan ve muhafazakar bir avukat olan Arthur, oldukça güzel ve büyük bir villada yaşamaktadır. Kalle ise Arthur’un çabuk sinirlenen ve saldırgan tavırları olan bir arkadaşıdır. Yus ise uykusuzluk problemi çeken bir fizyoterapisttir. Ancak bu üç kafadarın ortak bir noktası vardır ve üçününde kızları aşık olmuştur. Arthur'un kızı Antonia, kalbini solcu bir hayırsevere kaptırdığı için, hevesli bir avukatla düğününe ara verir. Kalle'nin kızı Luna ise kendisinden yaşça büyük, hatta babasının eski sınıf arkadaşı olduğu ortaya çıkan çıplak bir fotoğrafçıya aşık olur. Yus'un kızı Sophie ise gizlice okuldan kaçarak, her boş anını uyuşturucu kullanarak geçiren bir torbacı olan Andi’ye aşık olmuştur.

Kendi İyiliğin İçin Altyazılı izle filminde birbirine benzemeyen bu üç baba, gizli bir anlaşma yapar ve sevilmeyen bu tip damat adaylarından kurtulmak için plan yaparlar. Bu üç süper kayınbirader, kızlarının peşindeki üç adamdan kurtulmak için oldukça komik bir göreve başlarlar. Ancak kendi kurdukları yalan ve entrika ağı bir süre sonra kendilerini içine çekmeye başlayınca, üç süper kayınbiraderler artık bırakma zamanının geldiğini anlar. Komedi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Kendi İyiliğin İçin izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden, tek part halinde izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.