Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
677 İzlenme
Kırık Kaset
6.3 IMDB Puanı

Kırık Kaset

(Mixtape)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 33dk
Yönetmen
Senaryo Stacey Menear
2021 yapımı Netflix filmi Mixtape izle ya da Türkçe adıyla Kırık Kaset izle filmi, Valerie Weiss yönetmenliğinde gösterime girerken, filmin senaryosunu ise Stacey Menear ve Alice Wu isimleri kaleme almıştır. ABD yapımı komedi filmleri türünde yer alan Mixtape full izle filminde, Anne ve babasını kaybeden küçük bir kızın, onlardan hatıra kalan eski bir kaseti bulmasıyla anne ve babası hakkında daha fazla şey öğrenmesiyle ilgili hikayesinin anlatıldığı Kırık Kaset izle filminin oyuncu kadrosunda ise Gemma Brooke Allen, Nick Thune, Julie Bowen gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri ve nostaljik filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz ve 3 Aralık 2021 tarihinde Netflix’te gösterime giren Kırık Kaset Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1999 yılında, henüz teknoloji çağı sıçrama yapmamışken, 12 yaşındaki Beverly Moody, anne ve babasını kaybetmiş öksüz bir çocuktur. Bir gün evde anne ve babası tarafından hazırlanan eski bir kaset bulur. Büyükannesi Gail tarafından büyütülen Beverly, büyükannesinden sürekli özellikle annesi hakkında hikayeler dinler.

Kırık Kaset izle filminde Beverly, bulduğu bu kaseti anne ve babasını daha iyi tanımak ve onlar hakkında daha çok şey öğrenmek için fırsat olarak görür. İlk olarak bu kasetteki şarkıları bulmak için yola koyulur ve yol boyunca Beverly’ye ilginç komşusu Ellen arkadaşlık eder. Bir süre sonra ikili, ürkütücü derecede sert biri olan Nicky ile tanışır. Nicky ise bu şarkıları bulmanın anahtarı olan ve her şeye karşı olan bir plak dükkanı sahibi olan Anti ve Gail ile Beverly arasında bir bağ kurar.

Oldukça tatlı ve sevimli bir film olarak nitelendirebileceğimiz ve güzel vakit geçirmeniz için iyi bir tercih olabileceğini düşündüğümüz 2021 yapımı Netflix filmi Kırık Kaset izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izlemenizi tavsiye ederiz.