Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,360 İzlenme
Love and Leashes
7.6 IMDB Puanı

Love and Leashes

(Love and Leashes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 57dk
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Love and Leashes izle filmi, Park Hyeon-jin tarafından yönetmenliği yapılan Kore yapımı bir filmdir. Romantik komedi filmleri türünde yer alan Love and Leashes full izle filmi, her şeyi mükemmel ama benzersiz bir cinsel zevke sahip olan bir adamla bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jennifer Sun Bell, Darren Keilan, Arvin Lee, Joon-Young Lee, Seohyun, Sanyee Yuan gibi oyuncular rol almaktadır.

Kore filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Love and Leashes Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jung Ji-Woo, büyük bir şirketin Halkla İlişkiler bölümünde çalışmaktadır. Yeni iş arkadaşı Jung Ji-hoo'ya karşı romantik hisler beslemeye başlar, ancak herhangi bir hamle yapamayacak kadar endişeli ve utangaçtır. Bir gün benzer isimleri nedeniyle Jung Ji-Woo, yanlışlıkla Jung Ji-Hoo için hazırlanmış bir paketi alır. Kutunun içinde bir köpek tasması bulur ama pek düşünmez. Ancak Ji-hoo utanır ama aynı zamanda Ji-woo'nun bundan başka kimseye bahsetmemesine de şaşırır. Daha sonra, Ji-hoo'nun köpek tasmasının S&M kullanımına yönelik olduğunu kabul etmesiyle Ji-woo'nun şüphelerinin doğrulandığı açık bir konuşma yaparlar.

Bir süre sonra Love and Leashes altyazılı izle filminde BDSM hakkında daha fazla şey öğrendikçe Ji-woo'nun ilgisi artmaya başlar. Bu sırada şirket ise Ji-woo'nun mesafeli göründüğü ve Ji-hoo'nun incindiği bir etkinlik düzenler ve gerçeği öğrendikten sonra onu iğrenç bulduğunu düşünür. Ancak Ji-woo, yalnızca onu garipleştirmemek için mesafeyi koruduğunu bilmesini sağlar. Yargılayıcı olmayan davranışından etkilenen Ji-hoo, ondan ustası olmasını ister.

Ancak ilk başta reddetse de başka kızların onunla flört ettiğini görünce kıskanır ve denemeye karar verir. İkili belirli kurallar koyar ve üç aylık bir sözleşme imzalarlar. İlk oyunlarında, bir otel odasına giderler ve gürültü şikayetleri aldıkları için sorunsuz gitmeyen köpek oyunlarıyla kendilerini şımartırlar. Love and Leashes izle filminde Ji-hoo, Ji-woo'ya bir sonraki oyunlarının parçası olacak bir çift kırmızı topuklu ayakkabı hediye eder. Şirket yeni bir stajyer olan Han'ı işe alır ve ondan Ji-woo sorumludur. Emirler vererek ve ona karşı sert davranarak ona akıl hocalığı yapar. Bu Ji-hoo'yu kıskandırır çünkü onun kıdemlisi olduğu için işyerinde onunla böyle bir ilişkisi olamaz.

Gün geçtikçe oyunları daha da yoğunlaşır ama bu asla sekse yol açmaz. Hatta ofislerinde ayrıntılı bir oyun sergiliyorlar. Ji-woo, bu ilişkinin dışında ne olduklarını merak etmeye başlar ve hatta Ji-hoo'ya karşı gerçek duygular geliştirmeye başlar. Tüm korkularını ve şüphelerini paylaştığı bir internet arkadaşı edinir ve her ilişki bir dizi kuralla tanımlanamayacağı için istediğini yapmasını tavsiye eder. 2022 yapımı romantik komedi türündeki Love and Leashes izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full Hd ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.