Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,359 İzlenme
Love Hard
6.7 IMDB Puanı

Love Hard

(Love Hard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 44dk
Yönetmen
Senaryo Daniel Mackey, Rebecca Ewing
2021 yapımı Netflix filmlerinden biri olan Love Hard izle filmi Hernán Jiménez yönetmenliğinde vizyona girerken filmin senaryosu ise Danny Mackey ve Rebecca Ewing isimleri tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı romantik komedi filmleri türünde yer alan Love Hard full izle filmi online çöpçatanlık uygulamalarından birini kullanarak tanıştığı adam için seyahat eden bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nina Dobrev, Jimmy O. Yang, Darren Barnet, Lochlyn Munro, Rebecca Staab, Harry Shum Jr. gibi oyuncular yer almaktadır. Çekimleri Kanada’da yapılan ve romantik komedi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan 2021 yapımı Love Hard türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Los Angeles kentinde bir gazetede yazar olan Natalie Bauer isimli genç kadın, arkadaşlarının ısrarlarına rağmen aşk hayatından uzak durmaktadır.

Ancak içten içe hayatının aşkını arayan Natalie, birgün kullandığı flört uygulamasından eşleştiği Josh ile iyi anlaşır ve hayatının aşkı olabileceğini düşünür. Yılbaşı tatili geldiğinde ise bu yeni potansiyel aşkı Josh’a sürpriz yapmak için binlerce kilometre yol katederek evine gider. Natalie eve geldiğinde ise Josh evde değildir ve onu ailesi karşılar ve Josh’un evde olmadığını söylerler. Ailesiyle tanışmasından kısa bir süre sonra Josh gelir ancak Josh eve adımını attıktan sonra olanlar olur ve Josh’un fotoğraflardaki kişi olmadığı ve onun fake hesapla Natalie’yi romantik mesajlarıyla kandırdığı ortaya çıkar. Olayın şokunu atlatmak için evi terk eden Natalie yakınlardaki bir bara gider ve burada müdürü ile telefonda konuştuktan sonra yazması gereken bir yazı olduğu için kalmaya karar verir ve bu sırada Josh’un fotoğrafını kullandığı kişi olan Tag’i görür ve onu etkilemek için barda şarkı söylerken içtiği içeceğin içindeki alerjen madde yüzünden yüzü şişer. Bu sırada Josh’da bara gelmiştir ve dışarı çıkan Natalie fenalaşınca onu hastaneye götürür ve Natalie kendine geldiğinde ona Noel’e kadar sevgilisi olma karşılığında Tag’i ona ayarlayabileceğini söyler.

Love Hard izle filminde olaylar göründüğü kadar kolay değildir ve Josh’un ailesi ve Tag, Josh ve Natalie’nin yılın bu en güzel tatil döneminde yalan söylediklerini ve bunca zaman numara yaptıklarını öğrenirler. İşleri daha da zorlaşan Natalie’nin ise aşk konusunda umutları azalmaya başlar. Natalie ve Josh söyledikleri yalan yüzünden pişman olurken, ailesine karşı yüzü olmayan ve gözden düşen Josh ise babasına artık aile işinde çalışmak istemediğini söyler. Babasının işi yerine kendi işini kurmak isteyen Josh’un bu hareketi Natalie’yi etkiler. Natalie ise Los Angeles’a geri döner ve yazması gereken makaleyi hikayeleştirerek işe koyulur ve hayat tecrübesini kağıda döker. Hayatın sadece kendi etrafında dönmediği konusunda aydınlanan Natalie, hayatının aşk hayatında kendisine uygun birini bulmak ve herhangi bir erkekle uyumlu olmak yerine sevgili olduğu erkeklere uyum sağlama fikrini benimser. Ancak Natalie düşüncelerinde haklı olduğunu ve doğruyu yaptığını düşünsede hayatının aşkını bulma konusu tamamen soru işaretidir.

Daha sonra yazdığı hayat deneyimleri yankı uyandırır ve Natalie flört uygulamasını tekrar yükler ve bu sefer uygulama içinde Josh’u kendi halinde gerçek fotoğraflarıyla kendisi olarak görür. Josh’un onun hayatına katkıları konusunda olumlu bir düşünceye kapılır. Josh ile birlikte kendisini çok rahat hisseden Natalie, Noel tatilini birlikte mutlu olduğu ve çok eğlendiği Josh’un ailesi ile birlikte geçirir ve sonunda mutlu bir son ile Josh ile öpüşürler. Son zamanların en iyi romantik komedi filmlerinden biri olan 2021 Netflix filmleri arasında yer alan Zor Aşk - Love Hard izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.