Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
3,716 İzlenme
Madagaskar 1
6.9 IMDB Puanı

Madagaskar 1

(Madagascar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 26dk
Senaryo Mark Burton, Billy Frolick, Eric Darnell
Animasyon filmleri hayranlarının ailecek severek izlediği Madagaskar 1 izle filmi Eric Darnell ve Tom McGrath yönetmenliğinde 2005 yılında vizyona girmiştir. 24 adaylık ile 4 ödüle sahip Madagascar izle filminin senaryosu ise Mark Burton ve Billy Frolick isimlerine aittir. Animasyon ve komedi türündeki filmin karakter seslendirmelerini ise Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith isimleri tarafından yapılıyor.

Madagaskar 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Aslan Alex, Zebra arkadaşı Marty’nin doğum gününde onu neşelendirmeye çalışmaktadır. Ancak yaşadığı ortamdan sıkılan Marty bundan pek hoşlanmaz ve Penguenlerin hayvanat bahçesinden kaçmak için plan yaptığını öğrenir ve onlara katılır. Marty’nin bu kararından vazgeçmesi için Gloria, Alex ve Melman baskı yapar ancak bu girişim başarısız olunca hayvanat bahçesi yönetimi onları Kenya’ya göndermek üzere bir gemiye bindirilir. Ancak uslanmayan penguenler bu kez gemiyi ele geçirerek Alaska’ya kaçma derdine düşünce Alex, Gloria, Melman ve Marty’nin içinde bulunduğu kafes denize düşer ve Madagaskar’da karaya vurur.

Ekip Madagaskar’da bir lemur sürüsünü yırtıcı bir hayvandan kurtarır. Sonrasında içinde bulundukları durumdan Marty’yi suçlarlar. Marty ise hayatından memnundur ve adanın keyfini sürdüğü sırada diğerleri de ona katılır. Daha sonra lemur grubunun kralları onları kurtardıkları için yardımcı olur. Ancak Alex’in Marty’ye saldırması işleri değiştirir ve kral Alex’in sürgün edilmesinden sonra Marty, vahşi yaşamın tehlikesinin farkına varmaya başlar. Bu sırada Penguen ekibi ise Antartika’dan memnun kalmazlar ve diğerlerinin yanına Madagaskar’a gelirler.

Marty ise penguenlerin gelmesi ile hayvanat bahçesine geri dönmek için bir fırsat olarak görür ve Alex’i geri dönmeye ikna etmek için yırtıcılar bölgesine gider. Ancak Alex tekrar aynı hatayı yapabileceğinden korkarak kendine güvenmez ve bu teklifi reddeder. Ancak Marty bu kez yırtıcıların saldırısına uğrar. Madagaskar 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 3