Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

1,120 İzlenme
Madagaskar Penguenleri
6.7 IMDB Puanı

Madagaskar Penguenleri

(Penguins of Madagascar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 1sa 32dk
Yönetmen Eric Darnell, Simon J. Smith
Senaryo Michael Colton, John Aboud, Brandon Sawyer
Oyuncular Tom McGrath, Chris Miller, Conrad Vernon, Christopher Knights, Benedict Cumberbatch, John Malkovich, Ken Jeong
Penguins of Madagascar izle ya da türkçe adıyla Madagaskar Penguenleri izle filmi 2014 yılında Eric Darnell ve Simon J. Smith yönetmenliğinde vizyona giren ABD yapımı animasyon filmidir. Madagaskar filmleri serisinin dördüncü filmi olup Madagaskar 3 Avrupa’nın En Çok Arananları izle filminden sonra yaşanan olayları konu ediyor. Madagaskar Penguenleri Türkçe Dublaj izle filminin karakter seslendirmelerini ise Tom McGrath, Chris Miller, Conrad Vernon, Christopher Knights, Benedict Cumberbatch, John Malkovich, Ken Jeong isimleri yapıyor.

Senaryosu Michael Colton, John Aboud ve Brandon Sawyer isimlerine ait olan Madagaskar Penguenleri Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, İlk filmde Antartika’da karşımıza çıkan Skipper, Rico ve Kowalski kendi gruplarından uzaklaşınca, diğer penguenler onları bırakır ve bu üçlüyü foklar kurtarır. Ancak buz dağına çarptıktan sonra okyanustaki yolculukları başlar. Aradan geçen on yılın ardından penguenler yaşadıkları maceralardan sonra yakalanıp hayvanat bahçesine götürürlürler. Bir süre sonra burayı da birbirine katarlar ve Venedik’te ortaya çıkarlar ancak burada da rahat durmayan penguenler bu kez North Wind adında bir istihbarat örgütü tarafından kurtarılır.

Venedik’te bu istihbarat örgütünden bazı eğitimler alıp bir takım bilgilere sahip olurlar ve Madagaskar’a yollanırken penguenler uçaktan kaçarlar. Penguenler kaçtıktan sonra Şanghay’da ki bir hayvanat bahçesindeki hayvanların tehlikede olduğunu öğrenir ve oradaki penguenleri kurtarırlar. Daha sonra diğer filmlerden hatırladığımız Kral Julien hayvanat bahçesine gelir ve sinsi planlar yaparak ortalığı birbirine katmanın derdindedir. Ancak penguenler kendilerine görev edindikleri düzeni sağlama işini yapma konusunda kararlıdır.

Animasyon filmleri severlerin ailecek keyifle izleyebileceği Madagaskar Penguenleri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde 4K Full HD ve 1080p kalitesinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 3