Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,398 İzlenme
Magic Camp
6.3 IMDB Puanı

Magic Camp

(Magic Camp)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Gunn Films
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Jeff Judah
2020 yapımı Magic Camp izle filmi Mark Waters yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Jeff Judah isimlerinin ortaklaşa yazdığı Magic Camp hd izle filmi fantastik ve komedi filmleri türünde yer alan bir aile filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Adam Devine, Jeffrey Tambor, Gillian Jacobs gibi oyuncular rol almaktadır.

Magic Camp izle filminin konusuna gelirsek, Theo Moses, babasının ölümüyle başa çıkmak isteyen genç bir sihirbazdır . Annesi, eksantrik Roy Preston tarafından yürütülen bir yaz kampı olan Sihir Enstitüsü'nden kabul videosunu ortaya koyuyor; Babasının onun için başvurduğunu varsayan Theo katılmayı kabul eder. Andy Duckerman, Las Vegas striptizinde başarılı bir solo performans sergileyen ünlü Kristina Darkwood'a kin besleyen, şanssız eski bir sihirbazdır. Preston, eski öğrencisi Andy'yi Darkwood'un yanında bir danışman olarak kampa dönmeye ikna eder.

Kampta öğrenciler, bir öğrencinin imrenilen Altın Değnek'i kazanacağı yıl sonu Top Hat yarışmasında birbirleriyle yüzleşmek için dört farklı kabine ayrılır. Andy, Theo da dahil olmak üzere Hearts kabinine liderlik etmekle görevlendirilir; alerjiye yatkın Nathan Jenkins; tavşan takıntılı Ruth Brusselbach; ünlü bir sihirbazın daha az yetenekli oğlu Judd Kessler; ve antisosyal Vera Costa. Darkwood, önceki Altın Değnek kazananı ve zorba Vic d'Antonio ve Theo'dan hoşlanan Janelle Santos da dahil olmak üzere Elmaslara liderlik ediyor.
Deneyimsiz Hearts sihir öğrenmek için mücadele eder ve hüsrana uğramış Andy neredeyse işi bırakır, ancak Theo'nun kart hileleri için bir yeteneği olduğunu keşfeder. Darkwood'u yenmeye kararlı olan Andy, Hearts'ın gizli yeteneklerini fark etmesine yardımcı olur: Judd kostüm tasarımına bayılır, Ruth'un kuşlara tavşanlara karşı ilgisi vardır, Nathan etkileyici zihinsel hesaplamalar yapabilir ve Vera arkadaşlar edinmeye başlar. Theo'nun sahne korkusunu yenmesine yardım eden Andy, Darkwood ile kendisinin kampçı olarak tanıştıklarını ve hem bir çift hem de sihirli ortaklar olduklarını açıklar; onun arkasından bir televizyon anlaşmasını kabul etti ve o bilinmezliğe düşerken kariyeri yükseldi.

Darkwood, zengin ailesi, onunla vakit geçirmek yerine onu çeşitli kamplara gönderen Janelle'i sihire bir şans vermeye ikna eder. Nathan'ı küçük düşürmeye çalışan Vic, Theo tarafından geride bırakılır ve görünüşe göre Theo'nun kartlarını yakar - onu sihirle tanıştıran babasının bir hediyesi. Perişan olan Theo, Andy ve Hearts'ın yanı sıra Janelle ile bağ kurar. Elmaslar kampın tüm donanımlarını kendileri için kontrol ettikten sonra Andy, Hearts'ı bulabildikleri her şeyle eğitmek için kasabaya götürür ve genç sihirbazlar eylemlerini halka açık bir şekilde gerçekleştirir.

Andy, ekibini zaten azarlamış olan Darkwood'la yüzleşir ve anlaşmazlığın ardındaki gerçeği ortaya çıkarır: Her ikisi için de ona açıklama şansı vermediği bir anlaşmayı müzakere etmeye çalıştı. Ertesi gün için ona Vegas'ta bir matine ayarlamış; Andy, Preston'ın teşvikiyle, Hearts'ın antrenmanını kaçıracağını, ancak o gece Top Hat yarışmasına zamanında döneceğini bilerek kabul eder. Preston, Hearts'a Andy'nin Vegas'a gittiğini bildirir, ancak başarılı matinesinden sonra Andy, yarışmayla aynı anda akşam şovunu yapmaya davet edilir. Magic Camp izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.