Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,284 İzlenme
Noel Valsi
7.2 IMDB Puanı

Noel Valsi

(Christmas Waltz)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Brad Krevoy Television
  • Film Süresi 1sa 24dk
Yönetmen
Senaryo Michael Damian, Janeen Damian
2020 yılında vizyona giren Christmas Waltz izle ya da Noel Valsi izle filmi, senaryosu ve yönetmenliği Michael Damian tarafından yapılan bir filmdir. İrlanda ve Kanada ortak yapımı olan Noel Valsi full izle filmi, Noel düğünü hikaye kitabından bir ay önce nişanlısı tarafından terk edilen bir kadın, düğün dansı için balo salonunda ders almaya karar verir. Noel Valsi filminin oyuncu kadrosunda ise Lacey Chabert, Will Kemp, Katrina Reynolds, Jeremy Guilbaut gibi oyuncular yer almaktadır.

Noel temalı 2020 yapımı Noel Valsi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Avery dans videoları izler ve ayrıntılı bir düğün dansının hayalini kurar. Ardından, öğle tatillerinde düğün pastalarını tatmak için nişanlısı David'le buluşmak için acele eder. David'in kafası işle meşguldür ve pastaya dikkatini veremez. Büyük gün için dans derslerine bile gitmez. David, şehir dışında bir iş aldığı için düğünü şimdilik ertelemek ister ancak bu teklifi birdaha kendisini aramamasını söyleyerek reddeder ve ayrılırlar. Bir süre sonra yakın arkadaşına olayları anlatırken dans stüdyosundan yaklaşan randevusu hakkında bir telefon alır.

Sonrasında Avery dans stüdyosuna uğrar ve düğün iptal olduğu için düğün dansı provalarını iptal etmeye çalışırken, yakışıklı dans hocası, Avery'ye derslere devam etmesini teklif eder ve bunu düşündükten sonra Avery, kendisi için zaman ayırmaya karar verir. Ancak bir ders sonra yine sinirlenir ve dersleri bırakır. En yakın arkadaşıyla bir konuşma yaptıktan sonra Avery dansa geri dönmeye karar verir ve yakışıklı dans hocası ile tekrar dans etmeyi dener. Christmas Waltz altyazılı izle filminde dans eğitmeni Roman, Avery'yi dans dersi yerine esnetme dersi için dışarı çıkarır ve dışarı çıktıklarında kartopu savaşına başlarlar.

Noel Valsi izle filminde Avery ile eğlenceli bir şekilde kar topu oynadıktan sonra bir kaza olur ve Avery buz üzerinde kayarak düşer ve Roman'ı hastanelik eder. Acil servis doktoru ise ikiliyi karı koca zanneder ve Roman'ı Avery'nin bakımına bırakır ve beyin sarsıntısı geçirebileceği konusunda uyarır. Avery ise çaresizce Roman’ı eve götürür ve ertesi sabah birlikte kahvaltı yaparlar. Aynı zamanda dans derslerine de devam ederler ve Avery ve Roman aralarında bir şeylerin olacağını hissetmeye başlar. Dans dersleri Avery'yi yeni deneyimlere açmaya başlar. Daha özgüvenli ve kendinden emindir. Roman onu ailesinin Noel partisine davet eder ve katılmayı kabul eder.

Bir süre sonra Roman, Avery'yi eski düğün tarihiyle aynı geceye denk gelen Noel Valsi performansına davet eder. Ancak işleri yoluna koyan David bir süre sonra ortaya çıkar ve Avery ile barışmak ister. Daha sonra dans stüdyosuna giderek Roman ile konuşur ve ona nişanlısıyla yeniden birlikte olacağını söyleyerek tehdit eder. Bu hareket Roman'ı biraz ürkütür ve Avery'nin peşine düşmekten çekinmeye başlar. Christmas Waltz izle ya da Noel Valsi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum